حلول ماه ربیع الاول
1397/11/25 14:37:07
سرویس سیاسی
پوربافرانی با اشاره به جنایت تروریستی زاهدان مطرح کرد:

آمریکا و اسرائیل عوامل اصلی جنایت تروریستی /دولت پاکستان باید پاسخگو باشد

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: شکوه و عظمت مردم کشورمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان به ویژه آمریکا و اسرائیل بود. اینها نتوانستند بزرگی و عظمت حرکت ملت ایران را ببینند و دست به یک کار تروریستی زدند و انجام چنین اقدامات سبوعانه ای بیانگر ضعف دشمنان ملت ایران است.
آمریکا و اسرائیل عوامل اصلی جنایت تروریستی /دولت پاکستان باید پاسخگو باشد عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: شکوه و عظمت مردم کشورمان در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان به ویژه آمریکا و اسرائیل بود. اینها نتوانستند بزرگی و عظمت حرکت ملت ایران را ببینند و دست به یک کار تروریستی زدند و انجام چنین اقدامات سبوعانه ای بیانگر ضعف دشمنان ملت ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201702107194510736.jpg آمریکا,و,اسرائیل,عوامل,اصلی,جنایت,تروریستی,/دولت,پاکستان,باید,پاسخگو,باشد Icana

عباسعلی پوربافرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،ضمن تسلیت به ملت ایران، مقام معظم رهبری و خانواده های شهدای حادثه تروریستی گفت: دشمنان ایران اسلامی می خواستند جشن  چهل سالگی انقلاب اسلامی را تحت الشعاع قرار دهند اما به همت ملت چنین اتفاقی شکل نگرفت.

آمریکا و اسرائیل عوامل اصلی این حادثه تروریستی هستند

نماینده نایین، خور و بیابانک گفت: شکوه و عظمت حماسه مردم  در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان به ویژه آمریکا و اسرائیل بود‌. اینها نتوانستند حماسه بزرگی که ملت ایران خلق کردند را تحمل کنند و خواستند که انتقام بگیرند و دست به یک کار تروریستی زدند. انجام چنین اقداماتی نشانگر عمق خوی ددمنشانه دشمنان ملت ایران است. کشور پاکستان نیز که در برابر تروریستها همیشه کوتاه آمده و با آنها مقابله لازم را نکرده باید پاسخگو باشد.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی به عوامل جنایت تروریستی زاهدان اشاره و تصریح کرد: بی تردید آمریکا و اسرائیل  عوامل اصلی این حادثه تروریستی هستند و قطعا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ محکمی به این اقدام پلید و ضد انسانی خواهد داد و انتقام خون پاسداران شهید را از جنایتکاران خواهد گرفت.

توطئه های دشمنان نمی تواند ملت ایران را به عقب نشینی وادار کند

پوربافرانی ادامه داد: دشمنان در آینده هم در پی فرصتی برای چنین اقدامات تروریستیخواهند بود چرا که مستبدان وقتی که عظمت ملت را می بینند به هر اقدام ناشایستی متوسل می شوند تا حماسه های مردمی را تحت الشعاع قرار دهند.

پوربافرانی تاکید کرد: توطئه های دشمنان نمی تواند ملت ایران را به عقب نشینی وادار کند و قطعا اینگونه اقدامات وحشیانهکه از سوی عوامل زورگویان جهان در کشورمان انجام می شود ملت ایران را بیدارتر و هوشیارتر از قبل خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet