خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/11/27 14:28:32
سرویس اجتماعی
نیکزادی پناه:

کلکسیونی از آثار باستانی کشور در شرق استان کرمان‌نهفته است

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه رونق گردشگری درکویر با اختصاص وسایل نقلیه مخصوص بیابان گردی امکان پذیر است، گفت: کلکسیونی از آثار باستانی کشور در شرق استان کرمان‌نهفته است.
کلکسیونی از آثار باستانی کشور در شرق استان کرمان‌نهفته است نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه رونق گردشگری درکویر با اختصاص وسایل نقلیه مخصوص بیابان گردی امکان پذیر است، گفت: کلکسیونی از آثار باستانی کشور در شرق استان کرمان‌نهفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102285606657.jpg کلکسیونی,از,آثار,باستانی,کشور,در,شرق,استان,کرمان‌نهفته,است Icana

 حبیب  الله نیکزادی پناه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره حال و روز  صنعت گردشگری  در استان کرمان،گفت: مردم بم در طول تاریخ شهرنشین بوده اند و این در حالی است که شهربم جز آثار باستانی بسیار منحصر به فردی است که نه تنها در  حیطه داخلی بلکه در عرصه بین الملل نیزکارنامه درخشانی دارد اما متاسفانه اقدامات اساسی برای توسعه صنعت گردشکری  درشرق استان کرمان  در دستور کارقرار نگرفته است.

 نماینده مردم بم، ریگان، فهرج، نرماشیر در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه ارتفاع برخی از تپه های شنی در استان  کرمان  به۴۰۰ متر می رسد تصریح کرد: اراده جدی برای استفاده از ظرفیت ناب گردشگری استان کرمان وجود ندارد.

قنوات کهن بم در انتظار ثبت ملی هستند

وی بیان اینکه برخی از قنوات کهن بم در انتظار ثبت ملی هستند تصریح کرد: سازمان میراث فرهنگی از ظرفیتهای بی نظیر گردشکری بم استفاده بهینه نکرده است زیرا با سرمایه گذاری در  صنعت گردشگری می توان به سادگی  برای بسیاری از  افراد فرصتهای اشتغال بهینه ایجاد کرد.

نیکزادی پناه ادامه داد: صنعت گردشگری ثروتی آماده است که نیازی به سرمایه گذاری تولیدی ندارد و از همین رو برای توسعه اشتغال در کشور باید نگاه کلیدی و اصولی به توسعه فرصتهای اشتغال در صنعت گردشگری کرد.

نیکزادی پناه افرود: برای درآمد زایی اصولی ومنطقی در صنعت گردشگری نباید به طریق گذرا از این صنعت مولد عبور کرد اما ما متاسفانه نگاه کاربردی و اصولی به بخش درآمد زایی در حوزه گردشگری نداریم که در راستای آن بتوانیم برای بسیاری از افراد فرصتهای اشتغال پایدار ایجاد کرد.

رونق گردشگری درکویر با  اختصاص وسایل نقلیه  مخصوص بیابان گردی

 عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس  با بیان اینکه رونق گردشگری درکویر با   اختصاص وسایل نقلیه  مخصوص بیابان گردی امکان پذیر است یادآورشد: کلکسیونی از آثار باستانی کشور در شرق استان کرمان‌نهفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet