خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/11/28 08:40:35
سرویس اجتماعی
خادم تاکیدکرد:

ضربه به کم درآمدها با عدم کارآیی دفترچه بیمه در حوزه سلامت

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بدهی بیمه‌ها به بیمارستان ها عاملی برای سربازدن برخی از بیمارستان‌ها از پذیرش دفترچه سلامت و تامین اجتماعی است،گفت: خروج بیمه تامین اجتماعی از پذیرش در مراکز درمانی به ضرر دهک‌های پایین جامعه است.
ضربه به کم درآمدها با عدم کارآیی دفترچه بیمه در حوزه سلامت نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بدهی بیمه‌ها به بیمارستان ها عاملی برای سربازدن برخی از بیمارستان‌ها از پذیرش دفترچه سلامت و تامین اجتماعی است،گفت: خروج بیمه تامین اجتماعی از پذیرش در مراکز درمانی به ضرر دهک‌های پایین جامعه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106490934332.jpg ضربه,به,کم,درآمدها,,با,عدم,کارآیی,دفترچه,بیمه,در,حوزه,سلامت Icana

عِلاء الدین خادم در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره کارایی دفترچه بیمه سلامت و تامین اجتماعی در حوزه بهداشت ودرمان،گفت: شکی نیست که دفترچه بیمه تامین اجتماعی و سلامت نقش چشمگیری در افزایش سرانه سلامت بیماران ایفا می‌کنند اما متاسفانه باعدم پرداخت به موقع مطالبات  بیمارستانها توسط  بیمه‌ها، برخی از مراکز درمانی تمایل به پذیرش دفترچه‌های تامین اجتماعی ندارند.

  لزوم همکاری  بیمه ها و بیمارستانها برای توسعه خدمات درمانی به اقشارکم درآمد 

 نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:برای پاسداری از سلامت مردم بویژه دهک‌پایین جامعه الزامی است که بیمه‌ها و بیمارستان ها بویژه در مراکز دولتی همکاری همه جانبه برای پذیرش بیمه‌های تامین اجتماعی بیماران را مدنظر قرار بدهند تا خدمات رسانی در حوزه سلامت و بهداشت  وسعت یابد.

 بیمه تامین اجتماعی نباید از مدار بهداشت و سلامت جامعه خارج شود

خادم افزود:سلامت مردم هر از مسئله ای در کشور با اهمیت تر است و این در حالی است که بیمه تامین اجتماعی نباید به هیچ وجه از مدار سلامت و بهداشت کشور حذف شود.

 ماندگاری دفترچه  تامین اجتماعی در حوزه سلامت یک ضرورت است

نماینده مردم مجلس دهم با بیان اینکه ماندگاری دفترچه در حوزه سلامت یک ضرورت است، گفت: تاخیر در پرداخت مطالبات بیمه معضل اساسی در حوزه بهداشت ودرمان تلقی می شود.

 عضو فراکسیون  تولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه بدهی بیمه‌ها به بیمارستان  ها عاملی برای سربازدن برخی از  بیمارستان‌ها از پذیرش دفترچه سلامت و تامین اجتماعی است یادآورشد:خروج بیمه تامین اجتماعی از پذیرش در مراکز درمانی به ضرر دهک‌های پایین جامعه است.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet