خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/11/27 12:09:39
سرویس صحن

مجمع نمایندگان اصفهان در بیانیه ای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد

اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان در بیانیه ای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم و شهادت جمعی از پاسداران اصفهانی را تسلیت گفتند.
مجمع نمایندگان اصفهان در بیانیه ای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان در بیانیه ای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم و شهادت جمعی از پاسداران اصفهانی را تسلیت گفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104140240173.jpg مجمع,نمایندگان,اصفهان,در,بیانیه,ای,حادثه,تروریستی,سیستان,و,بلوچستان,را,محکوم,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در این بیانیه که توسط اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (شنبه، 27 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی قرائت شد آمده است:

شهادت جمعی از پاسداران جوان، مومن و عزتمند استان اصفهان به دست دشمنان کوردل انقلاب به پیشگاه مقدس ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و مردمان نجیب استان اصفهان و خانواده های شهدا تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

لازم است وزارتخانه های کشور و امور خارجه، دولت پاکستان را ملزم نمایند تا حل و فصل نهایی حضور تروریست ها در خاک این کشور را در دستورکار قرار دهند./

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet