هدر موبایل
1397/11/27 12:57:16
سرویس اقتصادی
زنگنه در گفت وگو با خانه ملت:

شرکت چینی CNPC اقدامی برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی انجام نداده است

وزیر نفت، گفت:با وجود اینکه ۸۱ درصد قرارداد مربوط به توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی به صورت رسمی به CNPC چین منتقل شده اما اقدامی برای اجرا انجام نداده است.
شرکت چینی CNPC اقدامی برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی انجام نداده است وزیر نفت، گفت:با وجود اینکه 81 درصد قرارداد مربوط به توسعه فاز 11 پارس جنوبی به صورت رسمی به CNPC چین منتقل شده اما اقدامی برای اجرا انجام نداده است. https://cdn.icana.ir/d/019/47522.jpg شرکت,چینی,CNPC,اقدامی,برای,توسعه,فاز,11,پارس,جنوبی,,انجام,نداده,است Icana

بیژن نامدار زنگنه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح آخرین وضعیت قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی، گفت: 81 درصد قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی به صورت رسمی به CNPC چین منتقل شده و مذاکراتی با این شرکت صورت گرفته تا مشخص شود این شرکت برای اجرا چه می کند.

وزیر نفت، با بیان اینکه از زمانی که کار توسعه فاز 11 پارس جنوبی متوقف شده CNPC اقدامی نکرده است، افزود: در سفری که رییس مجلس در هفته جاری به چین خواهد داشت و بنده نیز ایشان را همراهی می کنم یکی از بحث ها  و مذاکرات قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی است.

فاز 3 پالایشگاه ستاره خلیج فارس دوشنبه هفته جاری افتتاح می شود

این عضو کابینه دولت دوازدهم، همچنین در ادامه گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت گفت:افتتاح فاز 3 پالایشگاه ستاره خلیج فارس در روز دوشنبه هفته جاری  انجام می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet