انتخابات ریاست جمهوری
1397/11/28 19:04:00
سرویس سیاسی
فرهنگی:

از سال ها پیش شاهد پسرفت و ناکامی های دولت آمریکا هستیم/ انقلاب اسلامی ایران اثر خودش را در دنیا گذاشته است

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:ناامیدی رمز عقب نشینی دشمنان ما است آنها تا زمانی طمع فشار بر ملت ایران را دارند که احساس موفقیتی داشته باشد.
از سال ها پیش شاهد پسرفت و ناکامی های دولت آمریکا هستیم/ انقلاب اسلامی ایران اثر خودش را در دنیا گذاشته است عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت:ناامیدی رمز عقب نشینی دشمنان ما است آنها تا زمانی طمع فشار بر ملت ایران را دارند که احساس موفقیتی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108272957338.jpg از,سال,ها,پیش,شاهد,پسرفت,و,ناکامی,های,دولت,آمریکا,هستیم/,انقلاب,اسلامی,ایران,اثر,خودش,را,در,دنیا,گذاشته,است Icana

محمد حسین فرهنگی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره  به مسیر آینده جمهوری اسلامی ایران و فرمایشات راهبردی مقام معظم رهبری در آغاز فصل پنجاه سالگی انقلاب اسلامی گفت:امواج انسانی روز بیست و دوم بهمن ماه نه تنها داخل کشور بلکه همه جهان را تحت تاثیر قرار داد،پیام های متنوعی داشت.

وی افزود:از جمله پیام های راهپیمایی میلیونی 22 بهمن،حمایت گسترده مردم از انقلاب اسلامی،مردمی که برای حفظ تاریخ ارزشمند و خونبار  آن ،برای عزت و استقلال کشور ،برای اعمال عدالت وآزادی های قانونی  خون خودشان را نثار کردند.

فرهنگی ادامه داد:طبیعی است که این حمایت هم در اراده مخالفان بین‌المللی ما در راس آن ها آمریکا و هم در میان دولتمردان و سیاستمداران سایر کشورهای دنیا که در حال ارزیابی شرایط بودند، تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

بیشتربخوانید:

 

نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلس،انقلاب اسلامی ایران اثر خودش را در دنیا گذاشته است،ادامه داد:اولین آثارش این بود که یکی از آقایان که مقام رهبری هم اسمش را در فرمایشاتشان بردند؛گفته بود که امسال آخرین سال جشن های انقلاب است؛ حدود 3،4 سال آنر ا تمدید کرد! و گفت تا ۳،۴ سال آینده  انقلاب اسلامی ایران ادامه ندارد واحتمالا پایان عمر خودش را پیش بینی کرده است.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه از این شرایط باید بهترین و بیشترین استفاده را کرد،مطرح کرد:جمله ای از امام (ره) که قبل از اخبار از صدا و سیما پخش می شد،شنیدم که ایشان در زمان خودشان فرمودند که "ملت تاکنون هیچ اشتباهی نکرده است" و این حادثه هم تایید دیگری بود،بعد از چهل سال که بیان می کرد و عملاً مسیری را که امام(ره) طراحی کرده بودند،مورد حمایت خودشان قرار دادند البته این موضوع به این معنی نیست که ما هیچ کاستی نداریم.

فرهنگی با اشاره به مشکلات،سختی ها و برخی کاستی ها درکشور،اظهارکرد:بخشی از کاستی‌ها مربوط به تحریم ها و فشار دشمنان ما است و برخی هم مربوط به مدیریت داخلی کشور است،مخصوصاً در این بخش دوم لازم است حتما تجدیدنظرهای جدی و اساسی صورت بگیرد. 

این نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران تاثیرگذاری بسیاری در کشورها و بر افراد آزاده جهان داشته و ما ادله  زیادی و دستان پری برای اثبات ادعای خودمان داریم،مطرح کرد:اخیراً شاهد بودیم که در آن سوی دنیا،دولت و کشوری که مسلمان هم نبود؛شاهد کودتای شد و آمریکا موضع گرفت و جمهوری اسلامی ایران هم موضع گرفت و این موضع جمهوری اسلامی ایران بود که در کنار برخیدیگر از کشورها به نتیجه رسید.

وی با تاکید براینکه در منطقه غرب آسیا هم ما از سال ها پیش شاهد پسرفت و ناکامی های دولت آمریکا و موفقیت‌ها و پیروزی‌های میدانی جمهوری اسلامی ایران بودیم ،اظهارکرد: اگر مشکلاتی هم داشتیم بخش قابل توجه آن مربوط به آمریکایی ها و دشمنان ما بود که در مقطعی ناامنی در داخل ایجاد کردند و در نقطه ای دیگری زمینه برای جنگ را فراهم کرده و جنگی را بر ما تحمیل کردند و در مقاطع بعدی هم هر کارشکنی که میسر بود،آمریکا انجام داد از جمله سعی کردند مشکلات اقتصادی برای کشور به وجود بیاورند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: امیدواریم که سال ۹۸ که سال پرامیدی است برای آنها تبدیل به سال ناامیدی کامل شود و رمز عقب نشینی آنها هم همین است آنها تا زمانی طمع فشار بر ملت ایران را دارند که احساس موفقیتی داشته باشد و اگر نامید شدند؛ ملت ما مطمئن باشند که همه این موضوعات برداشته و این مشکلات رفع خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet