هدر موبایل
1397/11/28 09:44:58
سرویس سیاسی
دلیگانی مطرح کرد:

اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام آرا خود را به لوایحcft وپالرمو شفاف اعلام کنند

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: با شفافیت آراء اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مردم در جریان تصویب این لوایح قرار می گیرند که در آینده کسانی که به این لوایح رای موافق دادند باید مسئولیت این کار را بپذیرند.
اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام آرا خود را به لوایحcft وپالرمو شفاف اعلام کنند عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: با شفافیت آراء اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مردم در جریان تصویب این لوایح قرار می گیرند که در آینده کسانی که به این لوایح رای موافق دادند باید مسئولیت این کار را بپذیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106401852166.jpg اعضا,مجمع,تشخیص,مصلحت,نظام,آرا,خود,را,به,لوایحcft,وپالرمو,شفاف,اعلام,کنند Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اینکه برخی از دولتمردان اعلام کرده اند در صورت عدم تصویب لوایح سی اف تی و پالرمو مجمع تشخیص مصلحت نظام باید عواقب آن را بپذیرد گفت: در زمینه رای به لوایح سی اف تی و پالرمو اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام آرا خود را به صورت شفاف اعلام کنند و در واقع مثل مجلس شورای اسلامی که آرای نمایندگان شفاف نبوده است عمل نکنند.

وی افزود: در زمینه رای به لوایح سی اف تی و پالرمو هر فردی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام بنا دارد به عنوان مخالف و موافق این لوایح رای بدهند؛ با شفافیت آرا مشخص کنند که چه کسانی  به چه چیزی رای دادند و ملت بزرگ ایران در جریان  این مسئله باشند.

با شفافیت آراء اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مردم در جریان تصویب این لوایح قرار می گیرند

نماینده مردم شاهین شهر تصریح کرد: با شفافیت آراء اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مردم در جریان تصویب این لوایح قرار می گیرند که در آینده کسانی که به این لوایح رای موافق دادند باید مسئولیت این کار را بپذیرند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: دولتمردان با بهانه تراشی نسبت به این لوایح می خواهند از عملکرد ضعیف خود در حوزه های اقتصادی به ویژه گرانی و تورم فرار رو به جلو کنند.

با تصویب لوایح سی اف تی و پالرمو عرصه اقتصادی بر مردم تنگ تر می شود

دلیگانی به هماهنگ بودن آمریکا و اروپایی ها درعدم پایبندی به تعهد نامه برجام اشاره و تاکید کرد: آمریکایی ها با هماهنگی اروپایی ها از برجام خارج شدند و البته اروپایی ها هم با هماهنگی کامل با آمریکا به صورت ظاهری در برجام ماندند اما هیچ وعده ای را عملیاتی نکردندتا همچنان ایران را بلاتکلیف بگذارند.

وی تاکید کرد: با تصویب لوایح سی اف تی و پالرمو عرصه اقتصادی بر مردم تنگ تر می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet