هدر موبایل
1397/11/28 18:05:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی تشریح کرد:

آمریکا فقط ژست خروج از سوریه را می گیرد / بازار فروش اسلحه در سوریه برای ترامپ سودآور نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که آمریکا هرگز به طور کامل سوریه را ترک نمی کند و تنها ژست خروج از این کشور را می گیرد تا تحت تاثیر فضاسازی ایجاد شده در پی آن بهره برداری های سیاسی خود را انجام دهد.
آمریکا فقط ژست خروج از سوریه را می گیرد / بازار فروش اسلحه در سوریه برای ترامپ سودآور نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که آمریکا هرگز به طور کامل سوریه را ترک نمی کند و تنها ژست خروج از این کشور را می گیرد تا تحت تاثیر فضاسازی ایجاد شده در پی آن بهره برداری های سیاسی خود را انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807106915580897.jpg آمریکا,فقط,ژست,خروج,از,سوریه,را,می,گیرد,/,بازار,فروش,اسلحه,در,سوریه,برای,ترامپ,سودآور,نیست Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره خروج آمریکا از سوریه و موضع گیری مقامات آمریکایی در این خصوص گفت : در مورد خروج آمریکا از سوریه دو دلیل روشن وجود دارد که با توجه به آن ها می توان فهمید آمریکا هرگز نیت و قصد خروج کامل از سوریه را ندارد و تنها ژست این موضوع را گرفته است.

ترامپ تاجر به راحتی از هزینه کرد 7 تریلیون دلاری آمریکا در سوریه نمی گذرد

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در این خصوص گفت : نخست این که روحیه ترامپ و دولت او روحیه ای تاجرپیشه است ، آن ها بیش از دیگر دولتمردان و سیاست مداران آمریکایی به مباحث و قراردادهای مالی توجه می کنند و برنامه های خود را بر اساس سود و زیان اقتصادی می سنجند.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: زمانی که رییس جمهور آمریکا به صورت مداوم از هزینه کرد 7 تریلیون دلار خود در آمریکا می گوید بدون شک به راحتی از این هزینه ای که در سوریه کرده است نمی گذرد.

ترامپ با اعلام خروج از سوریه به عربستان و رژیم صهیونیستی پیغام داده است

نقوی حسینی تاکید کرد : بازار فروش اسلحه در سوریه برای ترامپ درآمدزایی مدنظرش را ندارد بنابراین با اعلام مکرر تصمیم برای خروج از سوریه به عربستان و رژیم صهیونیستی این هشدار را می دهد که اگر خواهان ادامه حضور آمریکا در سوریه هستند باید مباحث مالی را نیز مدنظر قرار دهند.

فضاسازی سیاسی واشنگتن با تاکید بر خروج از سوریه برای بهره برداری سیاسی در منطقه

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : آمریکا در حال چانه‌زنی برای خروج از سوریه است و سعی دارد با گرفتن ژست خروج از سوریه فضایی را ایجاد کرده و از این فضا در عرصه بین الملل و منطقه بهره برداری سیاسی کند.

سیدحسین نقوی حسینی

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان خاطر نشان کرد : حرف و عمل ترامپ و آمریکا هرگز یکسان نبوده است ، در مورد خروج آمریکا از سوریه هم ادعاهای این کشور را نمی توان جدی گرفت./

خبرنگار:سلماز ابراهیم زاده

پایان پیام

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet