هدر موبایل
1388/07/08 12:17:00
سرویس صحن
نماینده بابلسر و فریدون کنار در نطق میان دستور:

کشاورزان هم برای تولید باید تلاش کنند هم فروش

**"مقداد نجف نژاد" با انتقاد از وضعیت کنونی کشاورزان در شهرستان‌های بابلسر و فریدون کنار اظهار داشت: سوال جدی ما اینست که چرا کشاورزان ما باید تلاششان هم تولید باشد و هم فروش محصولاتشان.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی دومین ناطق میان دستور جلسه علنی روز چهارشنبه با اشاره به جایگاه ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی گفت: ولی فقیه رهبر جبهه حق است و در مقابل، هر که و هر چه باشد باطل است و اگر به نام دین باشد فتنه گری است.

نجف نژاد خاطرنشان کرد: آنها که خود را یار انقلاب و پیرو امام می‌دانند ولی از فرامین رهبری تمکین ندارند باطل هستند و دانسته و ندانسته در جبهه شیطان قدم و قلم می‌زنند.

نماینده بابلسر و فریدون کنار سپس در مورد مشکلات حوزه انتخابیه گفت: ما قطب کشاورزی هستیم اما در الفبای کشاورزی که آب است مشکل داریم.

وی افزود: 25 سال قانون ممنوعیت احداث صنعت باعث شد که ما 25 سال فرصت سرمایه‌گذاری در صنعت را از دست بدهیم که نتیجه آن این شده که با خیل جوانان تحصیل کرده بیکار مواجه هستیم.

وی با خطاب قراردادن دولت گفت: سوال جدی ما از دولت اینست که چرا کشاورزان ما باید همت و تلاششان تولید باشد یا فروش؟

نجف نژاد افزود: 2 سال است که سرمایه زندگی کشاورز تباه شده است؛ کشاورز گیلان و مازندران به خاک سیاه نشسته است؛ سال گذشته محصولاتشان آفت زده امسال هم محصولاتشان در انبار دپو شده است.

وی افزود: در این شرایط وزارت بازرگانی در مناطق شهر و روستایی ما برنج خارجی توزیع می‌کند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: وزیری که به ما قول مساعد برای حل مشکلات کشاورزان را داد و به ما دروغ گفت،‌ چنین وزیری با سیاست غلط و غیرموزون واردات بی‌رویه اینگونه کشاورزان را تباه کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet