هدر موبایل
1397/11/28 20:07:00
سرویس سیاسی
دلخوش مطرح کرد:

نیازی به شفافیت آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با cft و پالرمو نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معتقدم نیازی به شفافیت آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام نیست؛چرا که رهبری این اعضا را انتخاب می کنند و هر نظری در رابطه با لوایح بدهند برای ما قابل قبول است.
نیازی به شفافیت آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با cft و پالرمو نیست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معتقدم نیازی به شفافیت آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام نیست؛چرا که رهبری این اعضا را انتخاب می کنند و هر نظری در رابطه با لوایح بدهند برای ما قابل قبول است. https://cdn.icana.ir/d/019/201707101218905067.jpg نیازی,به,شفافیت,آرا,اعضا,مجمع,تشخیص,مصلحت,نظام,در,رابطه,با,cft,و,پالرمو,نیست Icana

سید کاظم دلخوش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه شفافیت آرا مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره سی اف تی و پالرمو چقدر ضروری است،گفت: همانگونه که رهبری فرموده اند مجلس باید به وظیفه کارشناسی خود عمل کند.

براساس اصل110 قانون اساسی نظر رهبری به همه نظرات ارجحیت دارند

وی افزود: شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در رابطه با تصویب لوایح اف ای تی اف کار کارشناسی خود را انجام می دهند و در آخر نظر نهایی را اعلام می کنند.

نماینده مردم صومعه سرا تصریح کرد: براساس اصل110 قانون اساسی نظر رهبری به همه نظرات ارجحیت دارند و در حال حاضر هم که کار کارشناسی لوایح سی اف تی و پالرمو در مجمع تشخیص مصلت نظام در حال بررسی هستند.

معتقدم نیازی به شفافیت آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام نیست

دلخوش در پرسش به سوالی مبنی بر اینکه آیا ضرورتی دارد که اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام آرا خود را به صورت شفاف اعلام کنند و مشخص شود؛ که چه کسی موافق و مخالف این لوایح هستند.تصریح کرد: ضرورتی ندارد که اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام آرا خود را به صورت شفاف اعلام کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: معتقدم نیازی به شفافیت آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام نیست؛چرا که رهبری این اعضا را انتخاب می کنند و هر نظری در رابطه با لوایح بدهند برای ما قابل قبول است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet