هدر موبایل
1397/11/28 11:52:00
سرویس سیاسی
ذواالنور مطرح کرد:

رسانه ملی با تمهیداتی آرا اعضای مجمع تشخیص به لوایح را منتشر کند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: پخش آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رسانه ملی مشخص می کند که چه کسی موافق و یا مخالف این لوایح رای داده است و هر کسی که به عنوان موافق سی اف تی و پالرمو رای دهد اگر ضرری دارد باید هزینه آن را بپردازد و در غیر اینصورت باید نفع رای خود را ببرد.
رسانه ملی با تمهیداتی آرا اعضای مجمع تشخیص به لوایح را منتشر کند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: پخش آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رسانه ملی مشخص می کند که چه کسی موافق و یا مخالف این لوایح رای داده است وهر کسی که به عنوان موافق سی اف تی و پالرمو رای دهد اگر ضرری دارد باید هزینه آن را بپردازد و در غیر اینصورت باید نفع رای خود را ببرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106402045946.jpg رسانه,ملی,با,تمهیداتی,آرا,اعضای,مجمع,تشخیص,به,لوایح,را,منتشر,کند Icana

مجتبی ذوالنور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ،با اشاره به اینکه موافق پخش جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با  لوایح سی اف تی و پالرمو از سوی رسانه ملی هستید،گفت: اگر انتشار و پخش آرای اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام از رسانه ملی پخش شود کار بسیار عالی است.

پخش آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رسانه ملی مشخص می کند که چه کسانی به کدام لوایح رای داده اند

وی در ادامه افزود: پخش آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رسانه ملی مشخص می کند که چه کسی موافق و یا مخالف این لوایح رای داده است.

مردم باید نمایندگان خود را بشناسند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: هر کسی که به عنوان موافق سی اف تی و پالرمو رای دهد اگر ضرری دارد باید هزینه آن را بپردازد و در غیر اینصورت باید نفع رای خود را ببرد. 

نماینده مردم قم ادامه داد: مردم باید نمایندگان خود را بشناسند چرا که در آینده اگر سی اف تی و پالرمو به نفع مردم بودند و آنهایی که به این لوایح رای دادند؛ قطعا ملت آنها را تحسین می کنند و اگر به ضرر مردم بودند باید مردم در جریان باشند،که چه کسی به آنها خیانت کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet