هدر موبایل
1397/11/28 17:09:41
سرویس فرهنگی
جمالی نوبندگانی:

شکایتی درباره اظهارات مطهری به دست هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نرسیده است

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان می‌گوید شکایتی درباره اظهارات نایب رییس مجلس درخصوص نامه‌‌های امام خمینی(ره) به دست این هیات نرسیده است.
شکایتی درباره اظهارات مطهری به دست هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نرسیده است سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان می‌گوید شکایتی درباره اظهارات نایب رییس مجلس درخصوص نامه‌‌های امام خمینی(ره) به دست این هیات نرسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101766875690.jpg شکایتی,درباره,اظهارات,مطهری,به,دست,هیات,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان,نرسیده,است Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت  درباره خواسته روزنامه کیهان مبنی بر ورود  هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس در موضوع اظهارات علی مطهری درباره دو نامه امام خمینی(ره) به آیت الله منتظری و نهضت آزادی گفت: اگر اعتراضی در خصوص هر گونه اعمال، گفتار یا رفتار نمایندگان وجود دارد باید به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت شود؛ اما درباره صحبت‌های دکتر مطهری نه از کیهان و نه از جای دیگری شکایتی به دست ما نرسیده است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: ما به عنوان قانونگذار باید بر مبنای قانون عمل کنیم؛ قانونی که هم‌اینک در دست ماست و در مجلس هشتم به تصویب رسیده، بر ارائه شکایت تأکید دارد لذا ما اجازه ورود به مسائل را نداریم؛ مگر اینکه شکایتی وجود داشته باشد.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در خصوص شمول موضوعاتی که این هیئت به آن ورود می‌کند، توضیح داد: هیئت به تمام موضوعات می‌تواند ورود کند؛ ممکن است ایرادی وارد نباشد ولی ما موظف به بررسی هستیم.

جمالی نوبندگانی افزود: در هر محکمه قضایی ممکن است شکایتی نابجا صورت گیرد ولی آن محکمه و هیئت مجبور است به ادعای وارده رسیدگی کند حتی اگر آن ادعا بی‌پایه باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت پس از آنکه علی مطهری نایب رییس مجلس توضیح داد که منظورش جعلی بودن نامه امام خمینی(ره) به آیت الله منتظری و نهضت آزادی نبوده و صرفا امیدوار بوده که "‌ای کاش این دو نامه از امام خمینی نمی‌بود" کیهان در واکنشی تند به وی، خواستار ورود هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در این موضوع شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet