هدر موبایل
1397/11/28 20:58:00
سرویس سیاسی
صادقی مطرح کرد:

جزئیات نظرات موافقان و مخالفان لوایح CFT و پالرمو از سوی رسانه ملی پخش شود

رئیس فراکسیون شفافیت مجلس گفت: اگر جزییات نظرات موافقان و مخالفان به صورت زنده از رسانه ملی پخش شود هیچ گونه ایرادی ندارد و کمک به شفافیت می کند.
جزئیات نظرات موافقان و مخالفان لوایح CFT و پالرمو از سوی رسانه ملی پخش شود رئیس فراکسیون شفافیت مجلس گفت: اگر جزییات نظرات موافقان و مخالفان به صورت زنده از رسانه ملی پخش شود هیچ گونه ایرادی ندارد و کمک به شفافیت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108561944352.jpg جزئیات,نظرات,موافقان,و,مخالفان,لوایح,CFT,و,پالرمو,از,سوی,رسانه,ملی,پخش,شود Icana

محمود صادقی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اینکه ضرورتی دارد که جلسه رای گیری اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با سی اف تی و پالرمو از سوی رسانه ملی پخش شود،گفت: در برنامه فراکسیون شفافیت هم این مسئله را داشتیم که همه مجامع شورایی که در رابطه با مردم هستند بایستی اطلاع  رسانی شوند.

وی در ادامه افزود: معتقدم نهادها و ارگان هایی از قبیل مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام،شورای نگهبان و هیئت دولت در صورت امکان مشروح مذاکرات و مباحثات آنها به صورت زنده از سوی رسانه ملی پخش شوند.

جزئیات نظرات موافقان و مخالفان لوایح سی اف تی و پالرمو از سوی رسانه ملی پخش شوند

نماینده مردم تهران،ری و شمیرانات در پرسش به سوالی امکان آن وجود که مشروح جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با تصویب یا رد سی اف تی و پالرمو ازسوی رسانه ملی پخش شود،گفت: اگراین مسئله به صورت زنده پخش شود هیچ گونه ایرادی ندارد و در واقع تا آنجا که امکان دارد،جزئیات نظرات موافقان و مخالفان این لوایح را پخش کنند چرا که شفافیت بسیار خوبی است.

احتمالا لوایح سی اف تی و پالرمو از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شوند

عضو فراکسیون امید مجلس در پرسش به سوالی مبنی بر اینکه احتمال این وجود دارد که لوایح سی اف تی و پالرمو از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شوند،تاکید کرد: حدس و گمان بنده در رابطه با این لوایح این است که احنمالا این لوایح از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet