هدر موبایل
1397/11/28 02:01:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی مطرح کرد:

رای گیری مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با پالرمو و CFT از رسانه ملی پخش شود

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: اگر رای گیری و نقطه نظرات اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رسانه ملی پخش شود هیچ گونه مشکلی ندارد و قطعا با این مسئله موافق هستیم.
رای گیری مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با پالرمو و CFT از رسانه ملی پخش شود عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: اگر رای گیری و نقطه نظرات اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رسانه ملی پخش شود هیچ گونه مشکلی ندارد و قطعا با این مسئله موافق هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901102471236202.jpg رای,گیری,مجمع,تشخیص,مصلحت,نظام,در,رابطه,با,پالرمو,و,CFT,از,رسانه,ملی,پخش,شود Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اینکه شفافیت در آرا اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام کار بسیار خوبی است،گفت: بنده قبلا هم بیان کردم که موافق شفافیت در رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستم و در حال حاضر هم با شفافیت آرا اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به صورت جدی موافقت می کنم.

معتقدم باید آرای مخالفان و موافقان لوایح سی اف تی و پالرمو به صورت شفاف اعلام شود

وی افزود: معتقدم باید آرای مخالفان و موافقان لوایح سی اف تی و پالرمو به صورت شفاف اعلام شود تا مردم بدانند که چه کسانی به کدام لوایح رای دادند و در آینده این مسئله برای همگان ثابت شود.

اگر رای گیری و نقطه نظرات اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رسانه ملی پخش شود هیچ گونه ایرادی ندارد

عضو فراکسیون ولایی مجلس اگر تصویب یا رد این لوایح در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رسانه ملی پخش شود ایرادی دارد،تصریح کرد: اگر رای گیری و نقطه نظرات اعضا مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رسانه ملی پخش شود هیچ گونه مشکلی ندارد و قطعا با این مسئله موافق هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet