هدر موبایل
1397/11/28 15:28:00
سرویس سیاسی
ملکشاهی:

طرح استیضاح رئیس‌جمهور را امضا نکردم/ پیگیری عدم کفایت روحانی در شرایط کنونی مصلحت نیست+ فیلم

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه طرح استیضاح رئیس‌جمهور را امضا نکردم،: پیگیری موضوع عدم کفایت رئیس‌جمهور در شرایط کنونی کشور مصلحت نیست.
طرح استیضاح رئیس‌جمهور را امضا نکردم/ پیگیری عدم کفایت روحانی در شرایط کنونی مصلحت نیست+ فیلم رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه طرح استیضاح رئیس‌جمهور را امضا نکردم،: پیگیری موضوع عدم کفایت رئیس‌جمهور در شرایط کنونی کشور مصلحت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/57800.jpg طرح,استیضاح,رئیس‌جمهور,را,امضا,نکردم/,پیگیری,عدم,کفایت,روحانی,در,شرایط,کنونی,مصلحت,نیست+,فیلم Icana

الهیار ملکشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به پیگیری برخی از نمایندگان برای تهیه طرح عدم کفایت رئیس‌‌جمهور، گفت: اطلاعی در مورد تهیه طرح استیضاح رئیس‌جمهور یا جمع‌آوری امضا برای این طرح ندارم اما آقای ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مصاحبه‌ای اذعان کردند که 10 نفر از نمایندگان این طرح را امضا کرده‌اند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این نماینده مذکور اسم من را هم در میان لیست نمایندگانی که طرح استیضاح رئیس‌جمهور را امضا کرده‌اند، آورده است در صورتی که صد در صد این موضوع کذب است.

                            بیشتر بخوانید:

وی تاکید کرد: علاوه بر این استیضاح یا عدم کفایت رئیس‌جمهور را در شرایط کنونی کشور مصلحت نمی‌دانم، در شرایط فعلی که ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن حضور حماسی پیدا کردند و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفتند، این موضوع نباید مطرح شود.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: من نه تنها طرح استیضاح رئیس‌جمهور را امضا نکردم بلکه موافق پیگیری چنین طرح‌هایی در مجلس نیستم./

دانلود

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet