هدر موبایل
1388/07/08 12:36:00
سرویس صحن
قاضی‌پور در نطق میان‌دستور:

آذربایجان در حوادث اخیر کانون آرامش سیاسی بود

**نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ در جریان حوادث پس از انتخابات، آذربایجان با تبعیت از مقام معظم رهبری و قانون، کانون آرامش سیاسی بود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "نادر قاضی‌پور" چهارمین ناطق میان دستور جلسه علنی روز چهارشنبه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس خاطرنشان کرد: آذربایجان محضر غیرت و تلاش در تمام دوران تاریخ و به خصوص در دوران انقلاب اسلامی بوده است.

وی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: اگر در نقشه به موقعیت جغرافیایی آذربایجان نگاه کنید سر نقشه ایران قرار دارد از همین رو به آذربایجان که سر ایران است برسید.

نماینده مردم ارومیه در مجلس به علمای آذربایجان همچون علامه طباطبایی، علامه امینی و علامه جعفری به عنوان نوادر علمی این مرز و بوم اشاره و خاطر نشان کرد: آذربایجان دارای شهدایی مثل باکری‌ها است و اگر بخواهم به شخصیت‌های اردبیل اشاره کنم موذن‌زاده را باید بگویم.

وی از رئیس‌مجلس و مسئولان اجرایی خواست تا به اعلام مواضع صریح نسبت به آذربایجان و استفاده از نیروهای توانمند استان‌های شمال غربی بپردازند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس در خصوص حوادث پس از انتخابات و نقش مردم این استان‌ها در آرام بخشی به فضای سیاسی گفت:‌ در جریانات اخیر آذربایجان با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و قانون کانون آرامش سیاسی بود،‌ آیا حق این مردم نیست که در مسئولیت‌ها از آنها استفاده شود.

قاضی‌پور سپس به مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره و خواستار توجه به بخش کشاورزی و راه‌های ارتباطی این استان‌ شد و گفت: گر چه ایران دارای مقام چهارم سیب در دنیا و آذربایجان غربی دارای مقام اول در ایران است و 70 درصد سردخانه‌‌های کشور در این استان قرار دارد، ولی با وجود همه این توانمندی‌ها سوال این است که چرا وزارتخانه مربوطه مجوز واردات سیب را صادر می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet