هدر موبایل
1397/11/29 11:52:00
سرویس صحن
امیرآبادی فراهانی قرائت کرد:

بیانیه ۲۲۱ نفر از نمایندگان در تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۲۱ نفر از نمایندگان در تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را قرائت کرد.
بیانیه ۲۲۱ نفر از نمایندگان در تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۲۲۱ نفر از نمایندگان در تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108511752676.jpg بیانیه,۲۲۱,نفر,از,نمایندگان,در,تقدیر,از,حضور,مردم,در,راهپیمایی,22,بهمن Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (دوشنبه 29 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه 221 نفر از نمایندگان در تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را قرائت کرد.

 

متن بیانیه به شرح ذیل است:

حضور حماسی و انقلابی مردم همیشه در صحنه در آوردگاه راهپیمایی 22 بهمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های شهدا و امام شهیدان و رهبر معظم انقلاب اسلامی و برگ زرین دیگری در تاریخ پر فروغ ملت بزرگ و غیور ایران که در طلیعه چهلمین بهار آزادی و عزت و پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل چشم جهانیان به منصه ظهور رسید.

ما نمایندگان و خادمان شما در مجلس شورای اسلامی به درگاه خداوند متعال و ابراز افتخار و سربلندی و وجود ملت هوشیار و غیرتمند، جوشش ایمان و تجلی بصیرت ملتی آگاه و سرافراز ایران اسلامی در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله 22 بهمن ماه که نمایش وحدت و اتحاد و اقتدار امت ولایتمدار ایران اسلامی بود قدردانی و تشکر می‌نماییم.

حمایت مردم و نیز لحظه شناسی هوشمندانه مدیران صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که همانند همیشه نقش موثری در نمایش حضور مردم در صحنه‌های انقلاب به ویژه راهپیمایی عزت آفرین یوم‌الله 22 بهمن ایفا کردند بزرگترین نعمت الهی است که باید ضمن شکرگذاری به درگاه حضرت حق، تمامی مسئولان با خدمت گذاری صادقانه  سپاسگزار این همه شور و شعور وصف‌ناپذیر و درایت بصیرت ملت فهیم و قهرمان ملت ایران اسلامی باشند./

پایان پیام

 

بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet