هدر موبایل
1397/11/29 11:54:00
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی؛

مشکل آب آشامیدنی استان همچنان پابرجا است/ موضوع گرانی عزم راسخی را می طلبد

نماینده مردم زابل در مجلس گفت: آب آشامیدنی مردم سیستان و بلوچستان دچار اشکال است و بارها از وزرای امورخارجه و نیرو در این رابطه سوال داشتم.
مشکل آب آشامیدنی استان همچنان پابرجا است/ موضوع گرانی عزم راسخی را می طلبد نماینده مردم زابل در مجلس گفت: آب آشامیدنی مردم سیستان و بلوچستان دچار اشکال است و بارها از وزرای امورخارجه و نیرو در این رابطه سوال داشتم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106776676814.jpg مشکل,آب,آشامیدنی,استان,همچنان,پابرجا,است/,موضوع,گرانی,عزم,راسخی,را,می,طلبد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه، 29 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن خیرمقدم به آقای نوبخت گفت: موضوع گرانی اولین مطلبی است که در حوزه های انتخابیه مطرح می شود که عزم راسخی را می طلبد.

وی افزود: مورد بعدی مربوط به سیستان و بلوچستان است، آب آشامیدنی مردم دچار اشکال است، بارها از وزرای امور خارجه و نیرو در این مجلس سوال داشتم که تشریف آوردند و قول دادند و در زمینه انتقال آب از دریای عمان و آب شهر و دریافت حقآبه از مردم، صحبت هایی شد، که ظاهرا دولت مصوباتی در این مورد داشته است اما عملا کاری صورت نگرفته است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی افزود: چگونه باید مطرح کنم این مردم که زندگی شرافتمندانه ای در طول تاریخ داشتند، هم اکنون باید چه کنند، برخی از مردم سیستان و بلوچستان در حال کوچ از این استان هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه استان سیستان و بلوچستان از نقاط حساس مرزی است و هیچ کسی نمی تواند جایگزینی برای آن پیدا کند و در حال تخلیه شدن است، مطرح کرد: ما هم در صحن علنی مجلس تنها جایی است که می توانیم این مسائل را مطرح کنیم و با عرض ارادت به مردم این منطقه مرزی اذعان داریم که کاری برای مردم صورت نگرفته است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet