خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/11/30 11:16:14
سرویس سیاسی
ملکشاهی:

سازمان مجاهدین در قلب اروپا تمرین ترور می کنند

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت:اروپایی ها دیدند که منافقین ۱۷ هزار نفر از هموطنان ما را به شهادت رساندند ولی باز هم به آنها پناه داده اند.
سازمان مجاهدین در قلب اروپا تمرین ترور می کنند رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت:اروپایی ها دیدند که منافقین ۱۷ هزار نفر از هموطنان ما را به شهادت رساندند ولی باز هم به آنها پناه داده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/57800.jpg سازمان,مجاهدین,در,قلب,اروپا,تمرین,ترور,می,کنند Icana

الهیار ملکشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  ضمن اشاره به گزارش روزنامه اشپیگل در مورد فعالیت سازمان منافقین در کمپ آلبانی گفت:رفتار سازمان مجاهدین و منافقین در دهه ۶۰ را کاملا به یاد داریم که این ها چطور جنایاتی را نسبت به ملت ایران مرتکب شدند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی،افزود:گروهک منافقین در کشور ما انواع روش های تروریستی را به کار بردند؛از جمله پوست کندن زنده زنده افراد،از حدقه درآوردن چشم افراد که گناهی هم  نداشتند جز اینکه می خواستند نظام اسلامی در ایران داشته باشند؛ زنان باردار را به همراه حملشان به شهادت می رساندند؛مثلاً یک سبزی فروش را به دلیل اینکه محاسن دارد به قتل می رساندند و صرفاً به خاطر اینکه ظاهر انقلابی داشت به شکل فجیعی می کشتند و این موارد را ایران فراموش نمی کند.

وی با اشاره به جنایات فجیع این گروهک مخوف در کشورمان ادامه داد: فرد روحانی و غیر روحانی و بازاری همه اقشار  به فجیع ترین شکل به شهادت می رسیدند و اینها هم وطنان خودشان و حتی اقوام نزدیک خودشان را هم به قتل می رساندند و یک قصاوت قلب عجیبی در بحث ترور به خرج دادند. 

بیشتر بخوانید:

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به پناه دادن کشورهایی مانند آلبانی و فرانسه از تروریست ها مطرح کرد:متاسفانه سیاست های چندگانه کشورهای غربی که خودشان را هم مدافع حقوق بشر می دانند، یک موضوع روشن و اثبات شده است و در همه جا دیده می شود؛اینها دیدند که منافقین ۱۷ هزار نفر از هموطنان ما را به شهادت رساندند ،ترور و بمب گذاری کردند؛اینها جنایات منافقین را دیدند ولی باز هم به آنها پناه داده اند و جالب این است که آنها را تروریست نمی دانند. 

اروپایی ها سازمان مجاهدین را تروریستِ خوب می‌دانند

ملشاهی با اشاره به موضوع تروریست خوب و بد،مطرح کرد:اروپایی‌ها و کشورهای غربی موضوع تروریست خوب و بد را مطرح می‌کنند و سازمان مجاهدین را تروریست خوب می‌دانند چراکه در جهت اهداف و منافع کشورهای غربی هستند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تروریست های سازمان منافقین در فرانسه قلب اروپا و آلبانی حضور دارند،اظهار کرد:الان هم همین منافقین در کشور آلبانی و در برخی از کشورهای دیگر در اروپا ،آموزش های کشتن را می بینند،ترویج می‌دهند و به نمایش می گذارند؛آموزش می بینند که چطور ترور کنند؛چطور یک انسان را آزار بدهند و زنده زنده مثله کنند.این موضوع قابل توجیه نیست و خلاف حقوق بشر است.

وحشت اروپا از مواجهه با داعش دست پرورده 

 وی با اشاره به موضوع داعش و مشکلاتی که اروپایی ها در این زمینه دارند،تاکید کرد:موضوع حضور منافقین در اروپا خطری برای آنها محسوب می‌شود و طبیعتاً مانند موضوع داعش که این روزها کشورهای اروپایی یکی از مشکلات شان این است که داعشی را خودشان تربیت کرده و به عراق و سوریه اعزام کردند و الان می‌خواهند برگردند و اروپا وحشت دارد که دوباره با آنها روبه‌رو شود.با این که داعشی ها  شهروند این کشورها هستند ولی اروپا نمی‌تواند آنها را بپذیرد.

ملکشاهی با تاکید براین موضوع که قطعا منافقین هم و نه تنها برای ملت ایران، برای اروپا هم می‌تواند در آینده خطری محسوب شوند،اظهار کرد:همانطور که در کشور عراق این  تروریست ها فجایعی را به بار آوردند،یعنی در زمانی که با صدام همکاری می‌کردند علیه نه‌ تنها ملت ایران،علیه ملت عراق هم جنایاتی را انجام می‌دادند مثلاً علیه کردهای عراق ؛ بعد از سقوط صدام هم ترورها در کشور عراق ادامه پیدا کرد تا اینکه آنها را به کلی از کشور اخراج کردند.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس  شورای اسلامی تصریح کرد:یقینا حمایت از سازمان منافقین مثل کندن چاه می ماند که آنها می خواستند برای ایران چاه بکنند؛ولی خود اروپا قطعاً در این چاه خواهند افتاد و سقوط می کند.

به گزارش خانه ملت؛نشریه آلمانی "اشپیگل" در گزارشی با عنوان "زندانیان شورش" به وضعیت اعضای گروهک تروریستی منافقین و حمایت دولت آمریکا از آنان پرداخت و نوشت بیش از دو هزار نفر از  افراد عضو سازمان در کمپی در آلبانی به سر می‌برند. افرادی که از سازمان جدا شده‌اند از شکنجه و آزارهای روانی سخن می‌گویند.

در ترجمه متن این گزارش آمده است:در انتهای خیابانی طولانی در شمال غربی آلبانی زنان و مردانی عجیب خود را برای سرنگونی حکومت ایران آماده می‌کنند. یکی از افرادی که از این سازمان جدا شده‌ می‌گوید که آنها سه بار در طول هفته بریدن گلو با چاقو، شکستن دست، درآوردن چشم با انگشت و پاره کردن دهان را تمرین می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet