خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/11/30 10:12:40
سرویس سیاسی
ابوترابی:

آتش پناه دادن به منافقین خود اروپا را خواهد سوزاند

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی می گوید که اروپا مطمئن باشد که منافقین این گرگ های وحشی در آلبانی،برای خود اروپایی‌ها هم خطرآفرین خواهند بود.
آتش پناه دادن به منافقین خود اروپا را خواهد سوزاند رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی می گوید که اروپا مطمئن باشد که منافقین این گرگ های وحشی در آلبانی،برای خود اروپایی‌ها هم خطرآفرین خواهند بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104486281030.jpg آتش,پناه,دادن,به,منافقین,خود,اروپا,را,خواهد,سوزاند Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به موضوع گزارش روزنامه اشپیگل در مورد حضور نیروهای منافقین در آلبانی گفت:ما شاهدیم که در مجموع کشورهای اروپایی که پرچم حقوق بشری را بالا برده و دم از حقوق بشر می زنند؛امروز پناهگاه تروریست ها شده اند.

وی افزود:هم در فرانسه که مقر منافقین است و هم دیگر کشورهای اروپایی مانند آلبانی که مورد حمایت آمریکا است و حتی کشور عربستان پناهگاه امن این سازمان مخوف شده است به طوری که سلطنت طلب ها  و خاندان پهلوی می‌روند از عربستان پول می‌گیرند و سخنرانی می‌کنند؛اخیرا هم جان بولتون و جولیانی که مثل خود منافقین تروریست هستند در بین‌شان حضور پیدا کرده اند.

بیشتر بخوانید:

 

اروپا از سیاست دوگانه خود درباره منافقین دست بردارد

عضو فراکسیون ولایی مجلس بااشاره به جنایات و کشتارهای فجیع گروهک منافقین از جمله سربریدن،زنده زنده پوست کردن در دهه 60کشورمان مطرح کرد:مستندهای جنایات منافقین موجود است و مطمئن باشید جمهوری اسلامی ایران این موضوع را برنمی تابد و واکنش نشان می دهد ؛به خصوص کشورهای اروپایی باید دست از این سیاست دوگانه خود بردارند.

ابوترابی با تاکید بر ۱۷ هزار قربانی ترور در ایران،مطرح کرد: از 17 هزار قربانی و شهید ترور،۱۲ هزار نفر آن توسط گروهک منافقین اتفاق افتاده است و اروپا از این تروریست ها حمایت کرده و در قلب اروپا پناه داده است که الان هم روزنامه اشپیگل که کاملاً شفاف و گویا مطرح کرده است که در آلبانی هنوز کارهای تروریستی خودشان را تمرین  کرده و انجام می دهند.

وی بابیان اینکه واقعا برای اروپا احساس خطر می کنم،تاکید کرد:اروپا مطمئن باشد که این گرگ های وحشی در آلبانی برای خود اروپایی‌ها هم خطرآفرین خواهند بود و یک داعش دومی با همان مکانیزم در اروپا به وجود خواهد آمد.

سازمان منافقین داعش دومی برای اروپا است

نماینده مردم نجف آباد،تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما از دستگاه‌های امنیتی اروپا و دولت‌های اروپایی انتقاد داریم که از آنها حمایت می‌کنند،اظهار کرد:به اروپا اعلام هشدار می کنیم که همین ها در آینده چاقو دولبه ای هستند که خطرآفرینند و مطمئنا همان داعشی هایی هستند که در اروپا پناه داده شدند و از این جهت هم اروپا ضربه خواهد خورد.

 عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با اشاره به کنفرانس مضحکانه ورشو و راهپیمایی سلطنت طلب ها و منافقین در ورودی این اجلاس، مطرح کرد:در کنفرانس ورشو هم یکسری آدم را اجیر کرده و پول داده بودند که نه فارسی بلد بودند و نه می دانستند که روی پلاکاردهایی که دستشان است چه نوشته‌ شده است. حتی در همایش هایمنافقین در کشورهای مختلف هم افرادی که شرکت می کنند به گونه ای نمی دانند که برای چه آمده اند و فقط پول گرفتند.ایرانی نیستند و فارسی هم بلد نیستند و اجیر شدن برای این که  تعدادی سیاهی لشکر داشته باشند.

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توصیه ما به کشورهای اروپایی این است که با آتشی بازی می‌کنند که این آتش در آینده خودشان را خواهد سوزاند.

به گزارش خانه ملت؛نشریه آلمانی "اشپیگل" در گزارشی با عنوان "زندانیان شورش" به وضعیت اعضای گروهک تروریستی منافقین و حمایت دولت آمریکا از آنان پرداخت و نوشت که "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا از سیاستی پیروی می‌کند تا دولت ایران را سرنگون کند و در این زمینه اعضای این سازمان هم‌ سیاستی هم‌راستا با آمریکا دارند. بیش از دو هزار نفر از  افراد عضو سازمان در کمپی در آلبانی به سر می‌برند. افرادی که از سازمان جدا شده‌اند از شکنجه و آزارهای روانی سخن می‌گویند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet