خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1397/11/30 06:36:00
سرویس سیاسی
کاظم نسب با انتقاد از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان :

با اجرای صحیح این قانون فاصله داریم

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب ومنابع طبیعی مجلس با انتقاد از اجرای صحیح قانون منع بکارگیری بازنشستگان تصریح کرد: اجرای این قانون در دستگاه ها مورد قبول نمایندگان نیست و با اجرای صحیح این قانون بسیار فاصله داریم.
با اجرای صحیح این قانون فاصله داریم عضو کمیسیون کشاورزی ،آب ومنابع طبیعی مجلس با انتقاد از اجرای صحیح قانون منع بکارگیری بازنشستگان تصریح کرد: اجرای این قانون در دستگاه ها مورد قبول نمایندگان نیست و با اجرای صحیح این قانون بسیار فاصله داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104349252257.jpg با,اجرای,صحیح,این,قانون,فاصله,داریم Icana

جواد کاظم نسب الباجی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان طی ماه های اخیر در دستگاه ها گفت : متاسفانه جدیت  لازم برای اجرای صحیح  قانون منع بکارگیری بازنشستگان را شاهد نبودیم و نوعی افراد بازنشسته با ترک  سمت های مدیریتی خود به سمت مشاور سوق داده شدند این در حالیست که اجرای این قاون تنها به منزله ایجاد فضای موثر برای جوانان و کشور به تصویب رسید.

وی با تاکید بر اینکه قانون منع بکارگیری بازنشستگان  زمانی با موفقیت همراه خواهد شد و تاثیرگذار خواهد بود که بدون هیچ اغماضی اجرایی شود و نیروهای زبده و کارآمد جایگزین نیروهای بازنشسته شوند.

به گفته نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اگر رانت و سفارش مبنای انتخاب نفرات جدید باشد باید ناکارآمدی و شکست بیشتر نظام اداری را انتظار داشت.

کاظم نسب تاکید کرد: در واقع قانون جدید اگر درست و دقیق اجرایی شود و نیروهای موثر و معتقد به نظام جمهوری اسلامی فارغ از تنگ نظری، ارتباطات سیاسی، خانوادگی و باندی بکار گرفته شوند گامی اساسی در راستای تحرک بیشتر تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها و اجرایی شدن آن ها خواهد بود./ انتهای پیام 

 

سارا کیسه چی 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet