ایام محرم 1398
1397/11/30 17:05:47
سرویس اجتماعی
سروش:

مشکلی برای تامین اقلام اساسی مورد نیاز حوزه سلامت در سال 98 وجود ندارد

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، با انتقاد از ادبیات دولت در جهت بیان مشکلات موجود در کشور تاکید کرد که در سال ۹۸ مشکلی برای تامین منابع مورد نیاز بیمه‌ها، طرح تحول سلامت و اقلام اساسی مورد استفاده در نظام سلامت وجود نخواهد داشت.
مشکلی برای تامین اقلام اساسی مورد نیاز حوزه سلامت در سال 98 وجود ندارد عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، با انتقاد از ادبیات دولت در جهت بیان مشکلات موجود در کشور تاکید کرد که در سال 98 مشکلی برای تامین منابع مورد نیاز بیمه‌ها، طرح تحول سلامت و اقلام اساسی مورد استفاده در نظام سلامت وجود نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201712102936397591.jpg مشکلی,برای,تامین,اقلام,اساسی,مورد,نیاز,حوزه,سلامت,در,سال,98,وجود,ندارد Icana

ابوالفضل سروش درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارنظر وزیر بهداشت مبنی بر اینکه سال آینده سال سخت است، گفت: ما باید مردم را برای شرایط سخت آماده کنیم، اما نه به این صورت که از ادبیات محکم و نگران‌کننده‌ای برای بیان مشکلات کشور استفاده کنیم، بلکه لازم است با استفاده از ادبیات متفاوت‌تری این ظرفیت را در جامعه ایجاد کنیم که ضمن شفاف‌سازی در سطح عمومی، نگرانی ایجاد نشود.

دولت در بیان مشکلات گفتمان خوبی با مردم ندارد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تاکنون ما این ظرفیت را در جامعه ایجاد نکرده‌ایم، کما اینکه این روزها دولت گفتمان خوبی با مردم ندارد، و این در حالی است که باید به خوبی وضعیت را برای مردم تشریح کرده و شرایط جنگ اقتصادی و تحریم را برای آنها تبیین کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: اگر با مردم به خوبی در رابطه با وضعیت کنونی کشور صحبت کنیم، قطعا آنها همان افرادی هستند که در زمان جنگ از نظام حمایت کردند و در صورت درک شرایط سخت اقتصادی کشور دلارهایی را هم که برخی از آنها در خانه‌هایشان انبار کرده‌اند را به چرخه اقتصادی کشور وارد کرده و در جهت تلاش برای ایجاد رونق اقتصادی با دولت همکاری خواهند کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ناگفته نماند که یک سری موارد همچون بیمه‌ها، طرح تحول سلامت و اقلام اساسی کشور از جمله مبانی نظام سلامت هستند که قطعا سال آینده در رابطه با آنها دچار چالش نخواهیم شد و به هر قیمتی که شده منابع لازم برای آنها را فراهم خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet