شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/11/30 18:31:52
سرویس سیاسی
خجسته :

دولت قاطعانه در مقابل دشمنان داخلی بایستد/ با سوء مدیریت مجلس را مجبور به طرح استیضاح نکنید

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ضعف مدیریت بر مشکلات موجود در کشور دامن زده است گفت : رئیس دولت باید قاطعانه در مقابل دشمنان داخلی بایستد.
دولت قاطعانه در مقابل دشمنان داخلی بایستد/ با سوء مدیریت مجلس را مجبور به طرح استیضاح نکنید عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ضعف مدیریت بر مشکلات موجود در کشور دامن زده است گفت : رئیس دولت باید قاطعانه در مقابل دشمنان داخلی بایستد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104032141326.jpg دولت,قاطعانه,در,مقابل,دشمنان,داخلی,بایستد/,با,سوء,مدیریت,مجلس,را,مجبور,به,طرح,استیضاح,نکنید Icana

امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ با انتقاد از عملکرد دولت در بخش اقتصاد گفت: ما از رئیس جمهور انتظار داریم که کشور را در جهت برون رفت از مشکلات مدیریت کند.

وی با بیان اینکه در کنار دشمنان خارجی با دشمنان داخلی نیز مواجه هستیم که با سوء مدیریت بحران ساز شده اند تصریح کرد: در شرایطی که حضور دشمنان داخلی در کنار تحریم ها کشور را با مشکلات اقتصادی و سیاسی بسیار روبرو کرده ، معتقدم رئیس دولت باید قاطعانه در مقابل دشمنان داخلی بایستد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در ادامه به افزایش نرخ دلار و به تبع آن تورم خرید کالا در کشور اشاره کرد و گفت:معتقدم شخص رئیس جمهور باید با درایت بر رفع مشکلات کشور اقدام کند و با رها کردن کشور و سوء مدیریت مجلس را مجبور به مطرح کردن طرح عدم کفایت رئیس جمهور نکند./ انتهای پیام 

 

سارا کیسه چی

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet