هدر اصلی
1397/12/01 08:40:00
سرویس حوزه ریاست
در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین انجام شد؛

دیدار دکتر لاریجانی با نخبگان و گروه دوستی مجلس ملی خلق چین

گروه دوستی مجلس ملی خلق چین به همراه جمعی از اساتید دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی چین با رئیس مجلس شورای اسلامی در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن دیدار کردند.
دیدار دکتر لاریجانی با نخبگان و گروه دوستی مجلس ملی خلق چین گروه دوستی مجلس ملی خلق چین به همراه جمعی از اساتید دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی چین با رئیس مجلس شورای اسلامی در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن دیدار کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108260418713.jpg دیدار,دکتر,لاریجانی,با,,نخبگان,و,گروه,دوستی,مجلس,ملی,خلق,چین Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی با گروه دوستی پارلمانی مجلس ملی خلق چین به همراه جمعی از اساتید دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی چین در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار سفیر ایران در کشور چین در مورد سوابق دوستی و همکاری دو کشور صحبت کرد، سپس رئیس مجلس ضمن تشکر از مهمان نوازی میزبان چینی در این سفر درباره اهمیت روابط دو کشور که هیچ  خللی بر آن وارد نمی شود توضیح داد.

در ادامه این دیدار رئیس گروه دوستی مجلس ملی خلق چین گفت: در گروه دوستی ایران و چین نمایندگانی از همه کمیسیون های پارلمان چین حضور دارند که این موضوع نشانه اهمیت روابط با ایران در پارلمان خلق چین است.

در ادامه این نشست برخی از اساتید و اندیشمندان به ارائه دیدگاه های خود در زمینه برجام، روابط اقتصادی و نفتی چین و ... پرداختند.

در پایان رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به مطالبی که شرکت کنندگان مطرح کردند توضیحاتی ارائه نمودند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet