ایام محرم 1398
1397/12/01 11:52:33
سرویس صحن
در جریان بررسی لایحه بودجه مطرح شد؛

دفاع مطهری از قاضی‌پور در صحن علنی

نایب رئیس مجلس با اشاره به اینکه همه مواضع قاضی‌پور نسبت به مسائل کارگری را می‌شناسیم، صحبت‌های وی را با هدف انتخاباتی ندانست.
دفاع مطهری از قاضی‌پور در صحن علنی نایب رئیس مجلس با اشاره به اینکه همه مواضع قاضی‌پور نسبت به مسائل کارگری را می‌شناسیم، صحبت‌های وی را با هدف انتخاباتی ندانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201710108503713718.jpg دفاع,مطهری,از,قاضی‌پور,در,صحن,علنی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (چهار‌شنبه، یک اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی  بند الحاقی 3 تبصره (6) لایحه بودجه سال 98 کل کشور که ناظر بر افزایش قیمت سیگار بود نادر قاضی پور خواستار این افزایش قیمت برای سیگارهای تولید مشترک شد و گفت: در راستای حمایت از کارگر ایرانی و تولید داخلی نباید قیمت سیگارهای داخلی افزایش داشته باشد.

در ادامه عبدالحمید خدری در تذکری آیین‌نامه‌ای گفت: بر اساس پیشنهاد آقای قاضی پور در صورتی که برای سیگار قید "تولید مشترک" زده شود منجر به کاهش درآمد کشور خواهد شد در صورتی که باید بدانیم اینجا محل نطق انتخاباتی نیست و اظهارات باید کارشناسی شده باشد.

بر اساس این گزارش این اظهارات خدری منجر به اعتراض قاضی‌پور شد و خواستار اعمال ماده (79) شد که علی مطهری توضیح داد: کنایه‌ آقای خدری وارد نیست؛ همه ما مواضع آقای قاضی‌پور را می‌شناسیم و با توجه به اینکه ایشان رئیس فراکسیون کارگری مجلس است، نسبت به حساسیت‌های او آگاه هستیم لذا این صحبت‌های وی جنبه پوپولیستی و انتخاباتی ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet