حلول ماه ربیع الاول
1397/12/02 01:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی تشریح کرد:

بودجه 98 برای شرایط تحریم تدوین نشده است

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بودجه سال ۹۸ باید بودجه‌ای ضد تحریمی باشد در حالی که به نظر می‌رسد آنچه دولت ارائه کرده گویا بودجه برای سال‌های عادی خواهد بود و گویی انگار نه انگار که تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان و جنگ اقتصادی وجود دارد.
بودجه 98 برای شرایط تحریم تدوین نشده است نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بودجه سال 98 باید بودجه‌ای ضد تحریمی باشد در حالی که به نظر می‌رسد آنچه دولت ارائه کرده گویا بودجه برای سال‌های عادی خواهد بود و گویی انگار نه انگار که تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان و جنگ اقتصادی وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg بودجه,98,برای,شرایط,تحریم,تدوین,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سیدحسین نقوی حسینی  درباره لایحه بودجه سال جاری گفت: انصافا لایحه بودجه‌ای که دولت ارائه کرده است، قابل گفت‌وگو نیست.

وی با بیان اینکه در بودجه سال آتی 310 هزار میلیارد تومان به بودجه جاری  و حقوق و مزایای کارمندان دولت اختصاص پیدا کرده است، افزود: وقتی این میزان هزینه جاری دیگر اعتباری برای اقدامات لازم در دیگر بخش‌ها وجود نخواهد داشت این در حالی است که دولت طبق برنامه‌های پنجم و ششم توسعه موظف شده است که کوچکتر شده و هزینه‌های جاری را کاهش دهد که به هیچ وجه چنین چیزی در بودجه سال 98 دیده نمی‌شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بودجه سال 98 باید بودجه‌ای ضد تحریمی باشد در حالی که به نظر می‌رسد آنچه دولت ارائه کرده گویا بودجه برای سال‌های عادی خواهد بود و گویی انگار نه انگار که تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان و جنگ اقتصادی وجود دارد.

نقوی‌حسینی تاکید کرد: باید دولت در لایحه بودجه سال آینده بحث اشتغال و تولید و رونق تولید در کشور را محور اصلی لایحه بودجه قلمداد می‌کرد در حالی که چنین چیزی را در بودجه نمی‌بینیم.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سفره مردم را هدف قرار گرفته‌اند که این موضوع در فرمایشات مقام معظم رهبری در ماه‌های گذشته بارها اشاره شده است که دشمنان به دنبال فتنه اقتصادی در سال 98 علیه کشورمان هستند و دشمن می‌خواهد سفره مردم را هدف قرار داده و آن را خالی کند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید دولت در بودجه سال آینده پر کردن سفره مردم را در نظر می‌‌گرفت و بهتر بود که لایحه بودجه سال 98 خلاف اهداف دشمن تنظیم می‌شد اما چنین هدفی را در بودجه نمی‌بینیم.

نقوی‌حسینی افزود: نمایندگان مجلس هم درگیر چارچوب‌های غلط لایحه بودجه دولت شده‌اند و نمی‌توانند کاری ورای بودجه در آن انجام دهند.این در حالی است که امروز از بیش از 150 پیشنهاد ارائه شده فقط 7 پیشنهاد مورد تائید نمایندگان قرار گرفته است.

به گزارش فارس وی گفت: این موضوع نشاندهنده آن است که نمایندگان کاملا متوجه شده‌اند نمی‌توان در خصوص بودجه سال آینده کار خاصی انجام داد ضمن اینکه پیشنهادات جزئی بوده و فقط چندین میلیارد تومان را می‌توانند جابجا کنند و این موضوع درد بودجه را درمان نمی‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet