هدر موبایل
1397/12/04 17:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت گزارش می کند:

هشدار نماینده مجلس درباره توسعه اقتصادی بدون توجه به محیط زیست/آفت ترویج ناامیدی در جامعه به روایت رییس فراکسیون امید/نظام مالیاتی نیازمند خانه تکانی است

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
هشدار نماینده مجلس درباره توسعه اقتصادی بدون توجه به محیط زیست/آفت ترویج ناامیدی در جامعه به روایت رییس فراکسیون امید/نظام مالیاتی نیازمند خانه تکانی است اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609101896025571.jpg هشدار,نماینده,مجلس,درباره,توسعه,اقتصادی,بدون,توجه,به,محیط,زیست/آفت,ترویج,ناامیدی,در,جامعه,به,روایت,رییس,فراکسیون,امید/نظام,مالیاتی,نیازمند,خانه,تکانی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علاءالدین بروجردی گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت را به اشتراک گذاشته است.

 

محمدرضا عارف در پست اینستاگرامی متن صحبت های خود در نشست کانون یزدی تباران را به اشتراک گذاشته است

 

امروز با یک جنگ اقتصادی مواجه هستیم که وضعیت معیشتی مردم نگران‌کننده است.
دولت آمریکا گاهی با شرکت‌های دست چندم تماس می‌گیرد که اگر رابطه‌ای با ایران داشته باشید ما با شما برخورد می‌کنیم. یک رفتار سبک که در شان یک دولت دستِ دهم هم نیست؛ حال مدعی ابرقدرتی هم هستند.

من برای شرایط فعلی کشور شرایط خاکستری را مطرح می کنم. یک راه این است برای اینکه وضعیت خاکستری کمی روشن شود به سمت تسلیم شدن برویم، چون دشمن فقط به فکر تسلیم شدن ما است. مطمئنا اگر کوچکترین روزنه تسلیم شدن را از ما ببینند قافیه را خواهیم باخت.

امروز وضعیتی مشابه وضعیت دوران دفاع مقدس را داریم. اگر زمانی با یک جنگ نظامی روبرو بودیم اکنون با یک جنگ هوشمندانه و جدی اقتصادی مواجه هستیم.
در آن شرایط دشوار اقتصادی #مدیریت_اقتصادی_زمان_جنگ موفق عمل کرد. مردم بخوبی جنگ را اداره کردند. عموما همان‌های که در خط مقدم بودند حمایتهای پشت جبهه هم خانوادهایشان انجام می‌دادند.
اولین حمله شیمیایی که به کشور صورت گرفت، ما سعی کردیم دانشمندانی که در این زمینه تخصص دارند را جذب کنیم. در وزارت علوم تعداد نفراتی که توانستیم جمع کنیم زیر ۱۰ نفر شد، اما در ادامه با تلاش و فعالیت‌های علمی و با محوریت تشکل‌های علمی یک مصونیت در ارتباط با حملات شیمیایی پیدا کردیم.

انتظار این است که در آستانه #دهه_پنجم_انقلاب بیش از گذشته به اسناد بالادستی و سیاستهای کلی نظام بخصوص سیاست‌های #اقتصاد_مقاومتی که بناست به اتکای نیروی داخلی و تجربه موفق به اقتصاد پایدار و با ثبات برسیم توجه کنیم.

متاسفانه کسانی که باید به جامعه  #آرامش بدهند و برای عبور از وضعیت فعلی تلاش کنند، سیاه‌نمایی می‌کنند و به دنبال ناامید کردن مردم هستند؛ اگر مردم ناامید شوند از همه عبور خواهند کرد

 

سید حسین افضلی مطلب زیر را منتشر کرده است

 

غلامرضا کاتب مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

سیدکمال الدین شهریاری مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

سیدناصر موسوی لارگانی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

 

سید صادق طباطبایی نژاد عکس و گزارش زیر را منتشر کرده است.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

فریدون حسنوند مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

محمد دامادی مطلب زیر را منتشر کرده است

عباسعلی پوربافرانی پیام تسلیت خود در پی درگذشت آیت الله مومن را به اشتراک گذاشته است

 

محمد علی وکیلی گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت را به اشتراک گذاشته است

 

همایون هاشمی ویدئویی از شهید بهشتی را به اشتراک گذاشته است

 

امیرخجسته مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet