هدر اصلی
1397/12/04 07:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خادمی مطرح کرد:

قدرت نظام به گروهک تروریستی «خاش» نشان داده شود

نماینده مردم زابل گفت: جمهوری اسلامی باید در مقابل حمله تروریستی خاش حرکتی مقتدرانه انجام دهد، مانند اقدام تلافی‌جویانه‌ای که در موشک‌باران مقر داعش در مقابل حمله تروریستی به مجلس انجام داد.
قدرت نظام به گروهک تروریستی «خاش» نشان داده شود نماینده مردم زابل گفت: جمهوری اسلامی باید در مقابل حمله تروریستی خاش حرکتی مقتدرانه انجام دهد، مانند اقدام تلافی‌جویانه‌ای که در موشک‌باران مقر داعش در مقابل حمله تروریستی به مجلس انجام داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109219726947.jpg قدرت,نظام,به,گروهک,تروریستی,«خاش»,نشان,داده,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده  درباره حمله تروریستی خاش، اظهار داشت: مرزهای شرقی کشور با افغانستان و پاکستان طولانی است و این کشورها در طول تاریخ هیچگاه ثبات نداشته اند.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر این دو کشور جولانگاه اشرار و بدخواهان جمهوری اسلامی است. دولت پاکستان و افغانستان نیز به وظیفه ذاتی خود عمل نمی‌کنند و متأسفانه ارتباطات همسایگی یک‌طرفه شده و تنها ایران برای تأمین امنیت مرزها هزینه می‌کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: کشور پاکستان باید به وظیفه ذاتی خود عمل کند، نظام جمهوری اسلامی یکسری ملاحظاتی دارد که تا یکجایی خوب است اما از یک حدی به بعد، به نفع ملت ایران نیست.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی توانست عبدالمالک ریگی را از آسمان به زمین فرود بیاورد، در مقابل این حمله تروریستی نیز باید حرکتی مقتدرانه انجام دهد؛ مانند اقدام تلافی‌جویانه‌ای که در موشک‌باران مقر داعش در مقابل حمله تروریستی به مجلس انجام داد.

دهمرده با تأکید بر لزوم اقدام مقتدرانه جمهوری اسلامی در مقابل حمله تروریستی اخیر گفت: به دلیل این ناامنی‌ها، مردم بومی استان نیز در سیستان و بلوچستان سرمایه‌گذاری نمی‌کنند؛ چه برسد به بخش خصوصی.

وی اظهار داشت: وظیفه ذاتی وزرای کشور و امور خارجه در دیپلماسی و تأمین امنیت، به جای خود باقی است و آنها نیز قصور و کوتاهی‌هایی دارند. تا چه زمان باید با دیپلماسی پیش رفت؟ حاصل دیپلماسی چه شد؟ باید قدرت نظام جمهوری اسلامی را به رخ این تروریست‌ها بِکِشیم تا یکبار برای همیشه این منطقه امن شود.

به گزارش مهر نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اقدامات تروریستی این گروه‌ها با سفارش آمریکا و رژیم صهیونیستی انجام می‌شود. کسانی که می‌گویند نباید انتقام سخت گرفت، یا منطقه را نمی‌شناسند یا مقاصد خاصی دارند؟ تا چه زمان این تروریست‌ها باید در منطقه شرق کشور جولان بدهند و ما دست روی دست بگذاریم و دیپلماسی ‌برقرار کنیم؛ دیپلماسی هم باید حاصلی داشته باشد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet