هدر موبایل
1388/07/08 13:46:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی جلسه علنی چهارشنبه به مسوولان اجرایی

**به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی که در جلسه علنی روز چهارشنبه قرائت شد به شرح زیر است.

 

 

 

جلال یحیی‌زاده نماینده‌ تفت و میبد به وزیر راه و ترابری ر خصوص جلوگیری از افزایش بهای بلیت قطار.

موسی الرضا ثروتی نماینده‌ بجنورد به وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد لزوم برخورد قانونی با مفاسد اقتصادی و برگشت 40 هزار میلیارد تومان مطالبات بانک‌ها.

مجید نصیرپور نماینده‌ سراب به وزیر راه و ترابری: ضرورت تکمیل و بهسازی راه سراب - بستان‌آباد و سراب - اردبیل؛ به وزیر علوم در ارتباط با لزوم بکارگیری نیروهای بومی برای کادر علمی و اداری در دانشگاه پیام نور شهر سراب.

عیسی جعفری نماینده‌ بهار و کبودرآهنگ به وزیر جهاد کشاورزی در مورد بررسی علت ورود بذر سیب‌زمینی آلوده به استان همدان؛ و به وزیر کشورر خصوص رسیدگی به علت گسترش استفاده از آنتن‌های ماهواره‌ای در مناطق روستایی؛ به رییس جمهور: لزوم توجه بیشتر به نارضایتی فرهنگیان.

موسی الرضا ثروتی نماینده‌ بجنورد، امیر طاهرخانی نماینده‌ تاکستان، قوامی نماینده‌ اسفراین به رییس جمهوردر خصوص لزوم اقدام قانونی برای برگشت 40 هزار میلیارد تومان مطالبات بانک‌ها.

فرهاد تجری نماینده‌ قصر شیرین به وزیر کشوردر ارتباط با تسریع در بازسازی روستاهای مرزی مناطق جنگی، به وزیر نفت در مورد تسریع در اجرای گازرسانی به شهرهای قصر شیرین، سر پل ذهاب و گیلانغرب و عملیاتی کردن طرح گازرسانی.

نصرا... ترابی نماینده‌ شهرکرد به وزیر بهداشت در مورد اعلام علت جابجایی مرکز تخصصی رسالت چالشتر به بیمارستان کاشانی و جایگزینی مرکز سوانح سوختگی طبق مصوبه‌ هیات وزیران.

علی بنایی نماینده‌ قم به وزیر بهداشت در موردعلت تعطیلی بیمارستان حضرت معصومه (س) قم و انتقال بخش‌های آن به بیمارستان‌های شهید بهشتی و ایزدی.

حسین نقوی حسینی نماینده‌ ورامین به وزیرجهاد کشاورزی در ارتباط با تامین آب کشاورزی شهرستان ورامین وبه وزیر نفت در خصوص تسریع در رسیدگی به جایگاههای سی. ان. جی شهرستان ورامین.

مهدی صادق نماینده‌ آستانه‌ اشرفیه به رییس جمهوردرخصوص دستور برخورد با واردکنندگان برنج‌های آلوده خارجی.

علی حسینی نماینده‌ نیشابور به وزیر راه در مورد لزوم تخصیص اعتبار کافی برای طرح جاده نیشابور - فیروزه.

بهمن محمد یاری نماینده‌ طوالش، رضوان‌شهر و ماسال به وزیر کشوردررتباط با رسیدگی به ضرب و شتم خبرنگار صدا و سیما در استادیوم مشهد.

علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده‌ ساری به رییس جمهور در مورد دستور بررسی وضعیت شبکه آبرسانی شهرستان ساری؛ به وزیر بهداشت و بررسی وضعیت بهداشتی برنج‌های وارداتی و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد بررسی و تصمیم‌گیری مناسب در خصوص کاغذهای تولیدی کارخانه چوب و کاغذ مازندران.

فرهاد بشیری نماینده‌ پاکدشت به وزیر راه در مورد تسریع در بهره‌برداری از طرح‌های تعریض جاده‌ خاوران - پاکدشت.

علیرضا سلیمی نماینده‌ محلات و دلیجان به وزیر امور خارجهدر خصوص لزوم انتخاب ساز و کار مناسب برای جلوگیری از توسعه کشتار شیعیان یمن.

حسن تامینی نماینده‌ رشت به وزیر راه در مورد تسریع در اجرای طرح کمربندی دشت ‌نشاء و به وزیر نفت در مورد رسیدگی به وضعیت نابسامان جایگاه‌های عرضه‌ سوخت گاز سی. ان. جی در استان رشت.

رمضان شجاعی کیاسری نماینده‌ ساری به وزیر راه در مورد تسریع در اجرای طرح‌های کمربندی شمالی جاده فرودگاه و چهار خطه نمودن جاده‌ گهرباران ساری و احداث جاده‌ بین‌بخشی دودانگه و چهاردانگه ، به رییس جمهور در ارتباط با دستور احیاء و ممانعت از تخریب و فروش منزل مسکونی شهید مدرس و حفظ آن به عنوان میراث فرهنگی ، به وزیر بهداشت در مورد لزوم احداث بیمارستان در بخش میان دورود ساری؛ به وزیر کشوردر خصوص تسریع در تبدیل بخش میان دورود ساری به شهرستان مستقل و به وزرای امور خارجه، فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد اعلام علت سهل‌انگاری در پاسداشت مشاهیر بزرگ کشور همچون ابوعلی سینا و فارابی و مصادره نام آنها توسط کشورهای عربی.

علی اکبراولیاء نماینده‌ یزد و صدوق، جلال یحیی‌زاده نماینده‌ تفت و یزد، امیر طاهرخانی نماینده‌ تاکستان،محمد دهقان نماینده‌ چناران، طرقبه و شاندیز به وزرای امور اقتصادی و دارایی و ارتباطات و فناوری در مورد نحوه‌ ابهام‌آمیز عرضه‌ 51% سهام شرکت مخابرات.

قاسم محمدی نماینده‌ اردبیل، نیر و نمین به رییس جمهور در مورد دستور جلوگیری از عزل و نصب‌های ناکارآمد استان اردبیل؛ به رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به بلاتکلیفی مردم بخش مرکزی اردبیل و نمین در طرح شبکه‌ی هزار هکتاری و اجرا نشدن سیستم آبیاری بارانی، به وزیر جهاد کشاورزی در ارتباط بارسیدگی به نحوه‌ واگذاری اراضی به متقاضیان با روش‌های مشکل‌دارو به وزیر علوم در خصوص راه‌اندازی موسسه‌ آموزش عالی صنعت گردشگری اردبیل.

غفار اسماعیلی نماینده‌ هشترود به وزیر جهاد کشاورزی ر مورد لزوم استمهال وام‌های کشاورزان خسارت‌دیده و به وزرای امور اقتصادی و دارایی و جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در پرداخت حق بیمه کشاورزان.

قدرت ا... علیخانی نماینده‌ قزوین به وزیر راه در مورد رسیدگی جدی و تامین اعتبار لازم برای بهسازی، زیرسازی و آسفالت روستاهای استان قزوین.

صمد مرعشی نماینده‌ رودبار به وزرای جهاد کشاورزی و بازرگانی در مورد جلوگیری از واردات بی‌رویه‌ زیتون از کشورهای همسایه؛ به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم بررسی میزان خسارات وارده به باغداران خسارت دیده‌ منطقه؛ به وزیر راه در مورد لزوم مطالبه و اجرای طرح تعریض جاده‌ کلیشم - جیرند - لوشان.

حسین امیری نماینده‌ زرند به وزیر راه در خصوص بررسی علت عدم فعال شدن قرارداد خرید 200 دستگاه واگن مسافربری از واگن‌سازی زرند که سبب تعطیلی کارخانه و بیکاری کارگران شد.

شاپور پولادی نماینده‌ ایلام به وزیر صنایع و معادن ر مورد رسیدگی به ضعف عملکرد مدیران صنایع استان در ارایه‌ آمار نادرست، برخورد نامناسب با ارباب رجوع و دادن مجوزهای بدون ضابطه.

محمد رضا ملک‌شاهی و علی شاهرخی نمایندگان خرم‌آباد و کوهدشت به وزیر امور اقتصادی و دارایی  در مورد رسیدگی به برخورد نامناسب بانک‌ها در حمایت از سرمایه‌گذاران و معطل ماندن طرح‌های پیشنهادی در استان لرستان.

محمد رضا ملک‌شاهی‌راد نماینده‌ خرم‌آباد به وزیر نفت در مورد بررسی ضعف مدیریت و سهل‌انگاری در شرکت گاز در راه‌اندازی و ادامه‌ فعالیت جایگاه‌های سی. ان. جی شهرستان خرم‌آباد لرستان.

وکیل سپه اجیرلو نماینده‌ پارس‌آباد و بیله‌سوار به وزیر نفت در مورد تسریع در نصب المک و کنتور گاز روستاهای منطقه و 9 روستا از شهرستان بیله‌سوار؛ به وزیر راه در خصوص لزوم تامین اعتبار و عملیاتی کردن جاده مواصلاتی شهرستان بیله‌سوار با مرکز استان.

محمد رضا امیری نماینده‌ کهنوج به وزیر راه در ارتباط با تسریع در اتمام جاده منوجان - چاهشاهی

علی میرخلیلی نماینده‌ میناب، رودان و جاسک به رییس جمهور در مورد دستور اجرای شبکه‌ آبیاری بندر کارگران و دهستان بندر زرک شهرستان میناب.

محمد علی دلاور، جواد آرین‌منش، حسین حسینی و محمد دهقان نماینده‌ درگز، مشهد و کلات، فریمان و سرخس، چناران، طرقبه و شاندیز به وزیر راه در خصوص پیشگیری از افزایش 150 درصدی بلیط قطار تهران - مشهد

محمدعلی پرتوی نماینده‌ پیرانشهر و سردشت به وزیر کشور در مورد بررسی کشته و زخمی شدن بیش از 28 نفر در شش ماه گذشته در شهرستان سردشت.

مصطفی کواکبیان نماینده‌ سمنان و مهدی‌شهر به وزیر جهاد کشاورزی در ارتباط با لزوم توجه بیشتر برای خرید محصولات و تولیدات کشاورزی در استان به خصوص خرید تضمینی خرما.

جعفر قادری نماینده‌ شیراز به وزیر علوم در مورد تسریع در معرفی مسوول راه‌اندازی دانشگاه هنر شیراز.

یونس اسدی نماینده‌ مشکین‌شهر به وزیر علوم در مورد لزوم توجه به وضعیت نابسامان دانشگاه پیام نور استان اردبیل؛ وبه وزیر بازرگانی در خصوص ضرورت توجه بیشتر به سهمیه‌بندی نان در روستاهای مشکین‌شهر و کمبود شدید نان در منطقه.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet