هدر موبایل
1397/12/04 08:43:06
سرویس صحن
دکترلاریجانی در نطق پیش از دستور:

آیت الله مومن از ارکان استوار حوزه علمیه قم بود

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت درگذشت آیت الله مومن، گفت:مرحوم آیت الله مومن یکی از ارکان استوار حوزه علمیه قم محسوب می شدند.
آیت الله مومن از ارکان استوار حوزه علمیه قم بود رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت درگذشت آیت الله مومن، گفت:مرحوم آیت الله مومن یکی از ارکان استوار حوزه علمیه قم محسوب می شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901107672839541.jpg آیت,الله,مومن,از,ارکان,استوار,حوزه,علمیه,قم,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی، در نشست علنی امروز (شنبه، 4 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور درگذشت آیت الله محمد مومن را به مردم قم، نمایندگان، حوزه های علمیه و مراجع تقلید تسلیت گفت و افزود:  ایشان از سابقون در انقلاب و از یاران باوفای امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی بودند که در همه مسیر حرکت 40 ساله انقلاب با همت بلند از کیان انقلاب اسلامی حمایت نمودند و در تمام دورانی که در شورای نگهبان حضور داشتند با دقت فراوان به مسئولیت خود عمل می کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایشان در حوزه علمیه قم به تربیت شاگردان زیادی اهتمام داشتند و یکی از ارکان استوار حوزه علمیه قم محسوب می شدند.

دکتر لاریجانی تاکید کرد: رحلت این مرد بزرگ و فقید جلیل القدر ضایعه عظیمی برای حوزه علمیه قم و ملت عزیز است و از خداوند متعال برای آن فقیه فقید علو درجات طلب می کنیم و به خانواده محترم ایشان و شاگردان و حوزه های علمیه و مردم شریف قم تسلیت می گوییم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet