شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/12/04 10:23:22
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان تصویب شد

تکلیف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای واریز 10 درصد از درآمدهای برگزاری کنسرت به خزانه

نمایندگان مردم در خانه ملت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مکلف به واریز ۱۰ درصد از درآمدهای برگزاری کنسرت به خزانه داری کل کشور کردند.
تکلیف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای واریز 10 درصد از درآمدهای برگزاری کنسرت به خزانه نمایندگان مردم در خانه ملت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مکلف به واریز 10 درصد از درآمدهای برگزاری کنسرت به خزانه داری کل کشور کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/44493.jpg تکلیف,وزارت,فرهنگ,و,ارشاد,اسلامی,برای,واریز,10,درصد,از,درآمدهای,برگزاری,کنسرت,به,خزانه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (شنبه 4 اسفند) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه سال 98 کل کشور، بند (ح) تبصره 9 ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

براساس بخش درآمدی بند (ح) تبصره 9 ماده واحده لایحه بودجه سال 98 کل کشور؛ شرکتها، بانکها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت مندرج در پیوست شماره (3) این قانون، مکلفند در اجرای تکالیف قانونی مربوط، حداقل چهل‌‌درصد(40%) از هزینه امور پژوهشی خود مندرج در آن پیوست را در مقاطع سه‌ماهه به میزان بیست و پنج‌درصد(25%)، به حساب خاصی نزد خزانه‌داری کل کشور واریز کنند.

همچنین براساس بند الحاقی 5 تبصره 9 ماده واحده لایحه بودجه سال 98 کل کشور؛ بندالحاقی5- وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مکلف است ده‌درصد (10%) بهای بلیط اجراهای صحنه‌ای(کنسرت) در تهران و کلانشهرها را أخذ و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل کشور واریز کند./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet