ایام محرم 1398
1397/12/05 14:24:27
سرویس سیاسی
نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد:

اداره شهر با جیب مردم پذیرفتنی نیست

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت ایجاد منابع پایدار برای شهرداری‌ها تاکید کرد و گفت: درآمدهای پایدار شهرداری‌ها نباید از جیب مردم و از طریق دریافت عوارض‌های متعدد تامین شود.
اداره شهر با جیب مردم پذیرفتنی نیست نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس بر ضرورت ایجاد منابع پایدار برای شهرداری‌ها تاکید کرد و گفت: درآمدهای پایدار شهرداری‌ها نباید از جیب مردم و از طریق دریافت عوارض‌های متعدد تامین شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902109192750611.jpg اداره,شهر,با,جیب,مردم,پذیرفتنی,نیست Icana

سیداحسن علوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از عملکرد شهرداری تهران در تامین منابع مالی گفت: قرار نیست برای جبران نقدینگی شهرداری دست در جیب شهروندان کنیم .

وی با اشاره به اینکه تامین درآمدهای پایدار برای شهرداری‌ها اصلی انکارناپذیر است و شهرداری‌ها برای استقلال بیشتروعدم وابستگی به بودجه‌های دولتی باید منابع پایداری را برای خود در نظر گیرند. تصریح کرد: تامین منابع پایدار از جیب مردم با اخذ عوارض‌ متعدد پذیرفتنی نیست. تامین منابع پایدار شهرداری‌ها از طریق اخذ عوارض‌ متعدد از مردم درست نیست و این تنها فشار مضاعفی بر مردم است

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر اینکه درآمدهای پایدار شهرداری‌ها نباید از جیب مردم تامین شود، تصریح کرد: اخذ عوارض‌ متعدد به بهانه ساخت وساز و نوسازی ، تونل های شهری ، طرح ترافیک و ... از مردم با توجه به شرایط اقتصادی زندگی مردم تصمیم اشتباهی برای ایجاد درآمدهای پایدار شهرداری‌ها است و مردمی که به واسطه تورم و شرایط بحرانی اقتصادی در تنگنا هستند نباید به عنوان منابع پایدار شهری داری ها نگاه شوند .

وی تصریح کرد: معتقدم باید راهکارهای پیش‌بینی شود که فشار اقتصادی به مردم وارد نشود./انتهای پیام 

 

سارا کیسه چی 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet