انتخابات ریاست جمهوری
1397/12/04 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی تشریح کرد:

انقلاب اسلامی ایران پیشرو، بالنده و مترقی بوده و هست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه از نظر تاریخی انقلاب‌های اشاره شده در چهل سال ابتدایی خود چه شکلی داشتند؟ گفت: انقلاب ما به هیج وجه با انقلاب های دیگر قابل مقایسه نیست، فرانسه پس از انقلاب کبیر از آرمان‌های خودش فاصله گرفت، بلشویک‌ها نیز در انقلاب شوروی از آرمان‌های خودشان دور شدند، انقلاب الجزایر نیز با سرعت مسخ شد ولی انقلاب ما پیشرو، بالنده و مترقی بود و هست.
انقلاب اسلامی ایران پیشرو، بالنده و مترقی بوده و هست عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه از نظر تاریخی انقلاب‌های اشاره شده در چهل سال ابتدایی خود چه شکلی داشتند؟ گفت: انقلاب ما به هیج وجه با انقلاب های دیگر قابل مقایسه نیست، فرانسه پس از انقلاب کبیر از آرمان‌های خودش فاصله گرفت، بلشویک‌ها نیز در انقلاب شوروی از آرمان‌های خودشان دور شدند، انقلاب الجزایر نیز با سرعت مسخ شد ولی انقلاب ما پیشرو، بالنده و مترقی بود و هست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg انقلاب,اسلامی,ایران,پیشرو،,بالنده,و,مترقی,بوده,و,هست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از انقلاب‌های جهان گفت: این انقلاب‌ها از آرمان ها و ارزش‌های خود فاصله گرفتند، ولی انقلاب ما پیشرو بالنده و مترقی بود و هست.

وی در خصوص اینکه از نظر تاریخی انقلاب‌های اشاره شده در چهل سال ابتدایی خود چه شکلی داشتند؟ گفت: انقلاب ما به هیج وجه با انقلاب های دیگر قابل مقایسه نیست، فرانسه پس از انقلاب کبیر از آرمان‌های خودش فاصله گرفت، بلشویک‌ها نیز در انقلاب شوروی از آرمان‌های خودشان دور شدند، انقلاب الجزایر نیز با سرعت مسخ شد ولی انقلاب ما پیشرو، بالنده و مترقی بود و هست.

وی افزود: واقعیت این است که چهل سال بعد از انقلاب ما استقلال را حفظ و از آرمان های انقلاب دفاع کردیم، ما توسعه فراوانی در حوزه های علوم و فنون مختلف به دست آوردیم ، در عمران و آبادانی  کشور نیز گام‌های بلندی برداشتیم که قابل مقایسه با قبل از خود نیست، ما جهت گیری های انقلابی را در این چهل سال حفظ کردیم.

به گزارش ایسنا این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد:علیرغم بدخواهی و توطئه‌های دشمنان ، علیرغم جنگ تحمیلی که هزار میلیارد دلار برای ما خسارت به بار آورد ، علیرغم اینکه شرق و غرب دست به دست هم دادند که این نهال نوپا را از پای درآورند و علیرغم اینکه آمریکا و صهیونیست تمام توان خود را به میدان آورد اما انقلاب ما بالنده و پیشرو بوده  و توانسته است افق های نویی را برای خود ترسیم کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet