هدر موبایل
1397/12/06 23:01:59
سرویس اجتماعی
کمالی پور با اشاره به استفاده از ظرفیت بالقوه سپاه برای برون رفت از چالش های موجود:

ورود سپاه به عرصه خودروسازی فرصت است، نه تهدید

عضو هئیت رییسه کمییسون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه سپاه و بسیج یک ظرفیت برای کشور هستند،گفت: برای بیرون رفتن از چالش‌های موجود در کشور باید از همه ظرفیت‌های کشور استفاده کنیم.
ورود سپاه به عرصه خودروسازی فرصت است، نه تهدید عضو هئیت رییسه کمییسون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه سپاه و بسیج یک ظرفیت برای کشور هستند،گفت: برای بیرون رفتن از چالش‌های موجود در کشور باید از همه ظرفیت‌های کشور استفاده کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106333061368.jpg ورود,سپاه,به,عرصه,خودروسازی,,فرصت,است،,نه,تهدید Icana

یحیی کمالی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با ورود نیرو‌های سپاه پاسداران و بسیج به حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت: حضور سپاه و بسیج در هشت سال دفاع مقدس، باعث شد حتی یک وجب از خاک ایران را به بیگانه ندهیم، کسی که می‌تواند هشت سال مقاومت کند بی تردید در همه حوزه‌های سازندگی حرفی برای گفتن داشته باشد، سپاه در همه عرصه‌ها کارنامه بسیار درخشانی دارد.

عضو هئیت رییسه کمییسون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به توانایی‌های سپاه برای مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: سپاه می‌تواند در عرصه‌های  بستر سازی، آگاه‌سازی و تبلیغات،  اقدامات قاطع علیه قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد، در حوزه‌های درمانی و ترک اعتیاد، نگهداری از معتادان متجاهر، پشتیبانی و  مراقبت از خانواده معتادان به ستاد مبارزه با مواد مخدر کمک کند. 

 نماینده مردم جیرفت وعنبراباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه و بسیج یک ظرفیت برای کشور هستند، تاکید کرد: برای بیرون رفتن از چالش‌های موجود در کشور باید از همه ظرفیت‌های کشور استفاده کنیم، اگر در جنگ اقتصادی قرار داریم باید همه ارکان به میدان بیایند و کمک کنند.

دولت از ظرفیت سپاه برای کنترل قیمتها استفاده کند

کمالی پور با اشاره به اینکه سپاه می‌تواند در آرام کردن بازار نقش موثری داشته باشد گفت:  هر جایی که دولت احساس کرد ظرفیت کافی برای کنترل و مدیریت حوزه ای را ندارد، از ظرفیت سپاه و بسیج استفاده کند.چرا از ظرفیت سپاه برای کنترل قیمت کالا‌ها استفاده نمی‌شود؟

تعارض منافعی برای ورود سپاه به خودروسازی وجود ندارد

کمالی پور با بیان اینکه در صنعت خودروسازی ضعف‌های بسیار زیادی وجود دارد و لازم برخی از نیرو‌های توانمند وارد این عرصه شوند افزود: زمانی که سپاه در صنعت موشکی و نظامی حرف اول را می‌زند، بی تردید در صنعت خودرو‌سازی هم حرف‌های بسیار زیادی برای گفتن خواهد داشت. هیچ تعارض منافعی برای ورود سپاه به خودروسازی وجود ندارد، سپاه جزو همین کشور از همین مردم است،  بنده هیچ اعتقادی به صحبت‌های ناصحیحی که در اذهان گفته می‌شود ندارم.

سپاه یک ظرفیت برای حفظ دولت با همه ارکانش است

 نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس با بیان اینکه سپاه یک ظرفیت کامل از نیروی متخصص، متعهد و مردمی است که تنها برای مردم، نظام  و انقلاب اسلامی کار می‌کند خاطر نشان کرد: اگر انقلاب آسیب ببیند هیچ ضریب امنیتی برای اقشار مختلف جامعه وجود نخواهد داشت. سپاه یک ظرفیت برای حفظ دولت با همه ارکانش است و توصیه من به دولتمردان این است که از همه ظرفیت‌های سپاه و بسیج در راستای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی استفاده کنند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet