هدر موبایل
1397/12/05 14:05:23
سرویس فرهنگی
نیکفر:

معرفی چهره گردشگری ایران از طریق تبلیغات در کشور های خارجی

سخنگوی فراکسیون گردشگری مجلس با انتقاد از اقدام اخیر آمریکا در خصوص فشار بر تورهای مسافرتی خارجی در نفرستادن گردشگر به ایران گفت: معرفی چهره گردشگری ایران از طریق تبلیغات در کشور های خارجی باید صورت گیرد.
معرفی چهره گردشگری ایران از طریق تبلیغات در کشور های خارجی سخنگوی فراکسیون گردشگری مجلس با انتقاد از اقدام اخیر آمریکا در خصوص فشار بر تورهای مسافرتی خارجی در نفرستادن گردشگر به ایران گفت: معرفی چهره گردشگری ایران از طریق تبلیغات در کشور های خارجی باید صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103720801024.jpg معرفی,چهره,گردشگری,ایران,از,طریق,تبلیغات,در,کشور,های,خارجی Icana

ذبیح‌الله نیک‌فر لیالستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اقدام آمریکا در تهدید و تحت فشار قرار دادن آژانس های بین المللی مسافرتی در خصوص نفرستادن گردشگر به ایران گفت: با توجه به اینکه کشور ایران ، پتانسیل بسیاری بالای در جذب گردشگر خارجی دارد و می تواند با جذب گردشگر خارجی ارزآوری فراوانی را نصیب کشور کند، دشمنان ایران اسلامی که در راس آنها آمریکا قرار دارد را به تکاپو انداخته تا با ایجاد حواشی بسیار، این صنعت مهم در کشورمان را به زمین بزنند.

سخنگوی فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی ادامه داد: صنعت گردشگری یکی از راه های درآمدزایی برای دولت ها محسوب می شود و با توجه به جاذبه های فراوانی که در کشور ایران وجود دارد، می تواند گردشگران خارجی را برای دیدن این جاذبه به کشور راغب کرده و برای کشور درآمدهای بسیاری را کسب نماید.

ذبیح الله نیکفر

40 سال تبلیغات منفی از چهره ایران در جهان توسط آمریکا صورت گرفته است

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  نزدیک به 40 سال است که آمریکا با تبلیغات منفی تلاش دارد چهره ای زشت از ایران در دنیا معرفی کند که شاهد مثال این موضوع؛ گردشگرانی هستند که ایران می آیند و با دیدن مناظر زیبا و جاذبه های گردشگری بکر در کشور، متعجب از دیدن این وضعیت شده و نظرشان نسبت به کشورمان تغییر می کند.

وی افزود: اقدام اخیر آمریکا در خصوص فشار بر تورهای مسافرتی خارجی مبنی بر تحریم گردشگری ایران، اقدام تازه ای از جانب آمریکا نیست، بلکه این کشور همواره نسبت به ملت ایران خصمانه برخورد می کند و تلاش دارد از هر طریق به کشورمان ضربه وارد کند.

‌نیکفر افزود: به طورقطع گردشگرانی که به ایران سفر کرده و جاذبه های ایران اسلامی را دیدن کرده اند؛ از بهترین وسیله برای برای کشاندن گردشگران خارجی به کشور می باشند چراکه تبلیغات آنها به هموطنان خود از چهره زیبای ایران بسیار مثمر ثمر بوده و نقشه های شوم دشمن را نقش بر آب می کند.

دولت کشور را مهیای پذیرش و جذب گردشگر خارجی کند

سخنگوی فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و مناطق آزاد مجلس خاطرنشان کرد: دولت ، وزارت امور خارجه و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری وظیفه دارند با همکاری یک دیگر از هر مسیری، کشور را مهیای حضور گردشگران خارجی کنند که بهترین مسیر تبلیغات در کشور خارجی از طریق برگزاری همایش ها و سمینارها برای معرفی چهره زیبای ایران اسلامی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet