خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/12/05 17:59:07
سرویس فرهنگی
کوچکی نژاد:

مشکلات دانشجویان دانشگاه آزاد در حال پیگیری است

نائب رییس کمیسون آموزش مجلس گفت: مشکلات دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد در حال پیگیری است.
مشکلات دانشجویان دانشگاه آزاد در حال پیگیری است نائب رییس کمیسون آموزش مجلس گفت: مشکلات دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد در حال پیگیری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201810104251138362.jpg مشکلات,دانشجویان,دانشگاه,آزاد,در,حال,پیگیری,است Icana

جبار کوچکی نژاد در  گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به آخرین وضعیت دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد گفت: مشکلاتی که برای دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد به وجود آمد، باید به طور همه جانبه بررسی شود و با متخلفان برخورد جدی صورت گیرد.

نایب رییس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این خصوص دانشگاه آزاد برخی از تخلفات را پیگیری کرد و دراین خصوص تعدادی از متخلفان بازداشت شدند؛ البته باید گفت که دانشگاه آزاد باید در به صورت شفاف پیگیری های لازم را انجام دهد و کسانی که پیگیر شکایات خود هستند، از مراحل پیگیری موضوع توسط دانشگاه آزاد مطلع شوند.

جبار کوچکی نژاد

دانشگاه آزاد از دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی دلجویی کند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود:  درخصوص اقدامات انجام شده برای احقاق حق دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد، اطلاعی از گزارشات ارائه شده ندارم ولی باید این موضوع به طور جد حل شود و دانشجویانی که دراین مسیر سختی های زیادی را متحمل شدند، دلجویی شوند.

تعیین کمیته در کمیسیون آموزش برای بررسی بیشتر تخلفات دانشگاه آزاد

وی بیان کرد: کمیسیون آموزش وارد موضوع شده و کمیته ای را  برای بررسی همه جانبه این موضوع و معرفی متخلفان به مراجع قضایی تعیین کرده که این کمیته هم اکنون در حال پیگیری و بررسی شکایات مطرح شده است و قرار بر این شده است که در این خصوص گزارشی را به کمیسیون ارائه کنند.

نایب رییس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد باید در اسرع وقت مشکلات موجود را مرتفع کند و اگر دانشجویی دراین مسیر به حق خود نرسیده، می تواند شکایت خود را به نمایندگان خود درمجلس ارائه دهند تا با جدیت بیشتر شکایات آنها مورد پیگیری قرار گرفته تا به حقوق خود دست یابند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet