هدر موبایل
1397/12/06 11:22:31
سرویس اقتصادی
حاجی بابایی مطرح کرد:

انتقاد از عدم تصویب اختصاص 3 هزار میلیارد تومان برای نظام رتبه بندی و همسان سازی حقوق

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از عدم تصویب پیشنهاد  اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان برای اجرایی کردن نظام رتبه بندی و قانون  هماهنگ سازی  حقوق شاغلین و بازنشستگان که منطبق بر قانون برنامه ششم توسعه و مبنای اجرای عدالت در پرداخت ها بوده انتقاد کرد.
انتقاد از عدم تصویب اختصاص 3 هزار میلیارد تومان برای نظام رتبه بندی و همسان سازی حقوق عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از عدم تصویب پیشنهاد  اختصاص 3 هزار میلیارد تومان برای اجرایی کردن نظام رتبه بندی و قانون  هماهنگ سازی  حقوق شاغلین و بازنشستگان که منطبق بر قانون برنامه ششم توسعه و مبنای اجرای عدالت در پرداخت ها بوده انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603107978238792.jpg انتقاد,از,عدم,تصویب,اختصاص,3,هزار,میلیارد,تومان,برای,نظام,رتبه,بندی,و,همسان,سازی,حقوق Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دولت و کمیسیون  تلفیق  با  افزایش بودجه نظام رتبه بندی و نظام همسان سازی حقوق شاغلان و بازنشستگان مخالفت کردند، گفت:  در نوبت سوم کاری مجلس در روز شنبه  پیشنهادی را مبنی بر این که 7500 میلیارد تومان از محل شرکت های نفتی  برای نظام رتبه بندی معلمان و هماهنگ سازی حقوق شاغلان و بازنشستگان  وحق التدریسی ها اختصاص داده شود، ارائه  کردم.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: امروز در بند د تبصره 16 پیشنهاد افزایش 2  هزار میلیاردی برای هماهنگ سازی حقوق شاغلین  وبازنشستگان کشوری و لشکری مطرح شد، اما متاسفانه این پیشنهاد ها با مخالفت  دولت و کمیسیون تلفیق وارد شور شده  و رای لازم را کسب نکرد.
وی با بیان اینکه مجلس در طول دوران بودجه ای با  مصوبات گوناگون نظیر افزایش مالیات ها  واوراق  در ایجاد گرانی ها مشارکت  داشته است، ادامه داد: این در حالی است که  حتی یک مصوبه  در رابطه با پیشگیری ومبارزه با  فقر وایجاد  عدالت نداشته است.
نماینده مردم همدان و فامین در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: نمایندگان مجلس 35 هزار میلیارد تومان برای افزایش 20 درصدی حقوق مصوب کرده  اند، در حالی که این موضوع برخلاف  قانون برنامه ششم توسعه  و در تضاد با قانون هماهنگ سازی حقوق است.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این موضوع در حالی است که نمایندگان 3 هزار میلیارد تومان برای اجرایی کردن نظام رتبه بندی و قانون  هماهنگ سازی  حقوق شاغلین و بازنشستگان که منطبق بر قانون برنامه ششم توسعه و مبنای اجرای عدالت در پرداخت ها بوده را مصوب نکردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet