هدر موبایل
1397/12/06 10:29:30
سرویس صحن
محبی‌نیا در تذکری:

عاملین ارسال پیامک توهین‌آمیز به نمایندگان مجلس قادر به انجام عملیات منافقانه نیز هستند/ دکتر لاریجانی: وزارت اطلاعات پیگیری کند

نماینده مردم میاندوآب در مجلس از متن پیامک توهین‌آمیز به نمایندگان مجلس خبر داد که امکان عملیات منافقانه را نیز در پی خواهد داشت و خواستار پیدا کردن سرمنشأ آن شد که رئیس مجلس به وزارت اطلاعات دستور پیگیری داد.
عاملین ارسال پیامک توهین‌آمیز به نمایندگان مجلس قادر به انجام عملیات منافقانه نیز هستند/ دکتر لاریجانی: وزارت اطلاعات پیگیری کند نماینده مردم میاندوآب در مجلس از متن پیامک توهین‌آمیز به نمایندگان مجلس خبر داد که امکان عملیات منافقانه را نیز در پی خواهد داشت و خواستار پیدا کردن سرمنشأ آن شد که رئیس مجلس به وزارت اطلاعات دستور پیگیری داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102671073962.jpg عاملین,ارسال,پیامک,توهین‌آمیز,به,نمایندگان,مجلس,,قادر,به,انجام,عملیات,منافقانه,نیز,هستند/,دکتر,لاریجانی:,وزارت,اطلاعات,پیگیری,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جهانبخش محبی نیا در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه، 6 اسفند) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال 98 کل کشور، در تذکر آیین‌نامه‌ای با استناد به مواد (20) و (22) گفت: امروز شاهد پیامکی بودیم که برای کل نمایندگان ارسال شد، برای همین مضمون آن را عیناً می‌خوانم.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این پیامک آمده است "سلام، چه اردوگاه اشرف منافقان در عراق و چه مجلس شورای منافقین در تهران هیچ فرقی با هم ندارند، فقط به فکر خودتان و آشوب و فتنه‌اید".

وی افزود: به دنبال این فکر تخطئه، ترور و خشونت است در حالی که کسی که از مجلس شورای اسلامی برمی‌آید از فریاد الله اکبر است و فرمایشات مقام معظم رهبری در شأن مجلس همواره جملات طلایی بوده و است اما برخی افراد به جای نقد و گلایه مندی می‌گویند مجلس شورای منافقین و آن را با اشرف منافقان یکی می‌کنند لذا جای این هشدار لازم است که اگر از دست این افراد برآید حتی عملیات منافقانه و کور نیز انجام می‌دهند پس از هیئت رئیسه می‌خواهم به وزارت اطلاعات دستور دهید این شماره را پیدا کرده و با آنها برخورد شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: عدم کنترل این نگاه‌ها باعث ادامه آن و غیرقابل کنترل شدن می‌شود لذا می‌خواهیم شماره  که پیامک ها را ارسال کرده مورد پیگیری قرار بگیرد و در مقابل این پیام باید بگویم مرگ بر فکری که پشت سر این تهدیدها و تخطئه‌هاست که باعث پرورش نیروهایی می‌شود که به جز بی‌ادبی و بی‌احترامی به قانون چیزی ندارند.

دکتر لاریجانی: وزارت اطلاعات موضوع را پیگیری کند

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر با تأکید بر اینکه وزارت اطلاعات باید این موضوع را پیگیری کند، گفت: اینگونه رفتارهای ناصحیح در کشور مشکل ایجاد کرده است و وزارت اطلاعات باید بررسی کند که منشأ کار چه کسی بوده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: به طور کل فردی حرف نادرستی زده که از کسانی است که اخلاق کثیف سیاسی دارند اما شما این موضوع را محل اعتنا قرار ندهید چرا که این حرف وجهی ندارد و طبیعی است که دستگاه‌های مسئول به موضوع رسیدگی می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet