هدر موبایل
1397/12/06 16:43:14
سرویس سیاسی
سالک کاشانی:

حضو مردم در تشییع پیکر آیت‌الله مومن نشان دهنده شکست تبلیغات دشمنانِ روحانیت بود

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: تمام تلاش استکبار جهانی مبنی بر این است که جامعه نسل سوم، چهارم و پنجم انقلاب را از روحانیت جدا کند، اما مردم در تشییع پیکر آیت‌الله مومن عمق علاقه خود به ایشان را نشان دادند.
حضو مردم در تشییع پیکر آیت‌الله مومن نشان دهنده شکست تبلیغات دشمنانِ روحانیت بود عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: تمام تلاش استکبار جهانی مبنی بر این است که جامعه نسل سوم، چهارم و پنجم انقلاب را از روحانیت جدا کند، اما مردم در تشییع پیکر آیت‌الله مومن عمق علاقه خود به ایشان را نشان دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107948662808.jpg حضو,مردم,در,تشییع,پیکر,آیت‌الله,مومن,نشان,دهنده,شکست,تبلیغات,دشمنانِ,روحانیت,بود Icana

احمد سالک در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح شخصیت مرحوم آیت الله مومن ، اظهار داشت: آیت‌الله مومن یکی از شخصیت‌های فقیه، مجتهد، مبارز و مجاهد حوزه‌های علمیه، به خصوص حوزه علمیه قم بودند، ایشان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از شاگردان مبرز حضرت امام خمینی (ره) بودند که در طول مبارزات با حکومت طاغوت درگیر بودند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آیت‌الله مومن شخصیتی ساکت و بی تفاوت نسبت به انقلاب نبودند و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در جایگاه‌های کلان کشور خدمت کردند، بیان کرد: ایشان در مجلسخبرگان، شورای نگهبان و سایر مسئولیت‌های حوزوی مهم نقش آفرینی می‌کردند.

آیت‌الله مومن فردی محبوب در بین مردم بود

وی با بیان اینکه آیت‌الله مومن شخصیتی بود که دست پرورده انقلاب و امام خمینی (ره) بودند، افزود: ایشان در بین مردم محبوبیت داشتند.

سالک ادامه داد: تشییع جنازه آیت‌الله مومن عمق محبت مردم نسبت به این شخصیت را نشان داد و همگان دریافتند که ایشان چه جایگاهی در بین مردم دارند.

حضور مردم در تشییع پیکر آیت‌الله مومن نشان داد که تبلیغات استکبار جهانی ضد روحانیت بی‌اثر است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: نکته مهمتر این است که تمام تلاش استکبار جهانی مبنی بر این است که جامعه نسل سوم، چهارم و پنجم انقلاب را از روحانیت جدا کند، اما مردم در تشییع پیکر آیت‌الله مومن عمق علاقه خود به ایشان را نشان دادند.

وی افزود: شب و روز رصد می‌کنیم و می‌بینیم چه تخریب‌ها و تضعیف‌هایی علیه روحانیت انجام می‌شود، اما حضور مردم تشییع جنازه آیت‌الله مومن نشان داد که ارتباط مردم با روحانیت چگونه است، نگرانی مردم از ارتحال آیت‌الله مومن نشان داد که تبلیغات بیگانگان در مردم اثری نداشته است.

آیت‌الله مومن مردی الهی، مقاوم، عالم و مبارز بود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت خلاصه می‌توان بیان کرد، آیت‌الله مومن مردی الهی، مقاوم، عالم و مبارز بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet