هدر موبایل
1388/07/08 17:55:00
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون عمران از توضیحات بهبهانی قانع نشد

لاهوتی: نمایندگان نگران تحولات وزارت راه هستند

**کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر راه تشکیل جلسه داد.

مهرداد بائوج لاهوتی عضو هیات رییسه کمیسیون عمران در گفتگو با خبر نگار خانه ملت در ارتباط با جلسه امروز این کمیسیون گفت : بهبهانی وزری راه امرو ز با حضور در جلسه  کمیسیون عمران به سووالات نمایندگان در خصوص عزل و نصب هایی که در این وزارتخانه صورت گرفته توضیحاتی را ارائه داد .
وی با بیان اینکه وزارت راه از جمله وزراتخانه های حساس و مهم در کشور  است، افزود:‌ متاسفانه عقب ماندگی در اجرای برنامه چهارم توسعه در این وزارتخانه مشهود است به گونه ای که در حدود 60درصد از اهداف برنامه چهارم در مورد راههای کشور محقق نشده است .
عضو هیات رییسه  کمیسیون عمران اظهار داشت: تعویض های وسیع در سطح معاونان ،‌مدیران و سازمان هواپیمایی کشور و هواپیمایی هما از جمله نگرانی های اعضای کمیسیون عمران است .
نماینده لنگرود در ادامه خاطر نشان کرد:‌ کمیسیون عمران معتقد است که با عزل و نصبهای نامناسب احتمال  آسیب رسیدن به برنامه های وزارتخانه وجود دارد.
لاهوتی در ادامه افزود: ‌اگر چه عزل و نصب مسئولان و معاونان در حیطه اختیارات وزیر است اما با توجه به آسیب هایی که امکان بروز آن وجود داد، کمیسیون عمران نگران تعویض های صورت گرفته است و توضیحات وزیر راه اعضای این کمیسیون را قانع نکرده است.
وی با بیان اینکه نگرانی کمیسیون از عزل و نصب در سازمان هواپیمایی کشور و هواپیمایی هما همچنان وجود دارد.
لاهوتی در ادامه خاطر نشان کرد :‌در این جلسه وزیر راه در مورد برنامه های آتی این وزارتخانه  توضیحاتی را ارائه کرد و در ین زمینه با نمایندگان به بحث و تبادل نظر پرداختند .
وی در پایان گفت : وزیر راه همچنین به سووالات اعضای این کمیسیون نیز پاسخ داد .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet