ایام محرم 1398
1397/12/06 16:01:04
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی؛

هیچ مدیر بازنشسته‌ای در مجلس مشغول به کار نیست

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده شاهین شهر مبنی بر به کارگیری تعدادی افراد بازنشسته در پست‌های مدیریتی مجلس گفت: هیچ مدیر بازنشسته ای در مجلس مشغول به کار نیست و از شما می‌خواهم اگر این طور است نام یکی از آنها را اعلام کنید.
هیچ مدیر بازنشسته‌ای در مجلس مشغول به کار نیست رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده شاهین شهر مبنی بر به کارگیری تعدادی افراد بازنشسته در پست‌های مدیریتی مجلس گفت: هیچ مدیر بازنشسته ای در مجلس مشغول به کار نیست و از شما می‌خواهم اگر این طور است نام یکی از آنها را اعلام کنید. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108850738563.jpg هیچ,مدیر,بازنشسته‌ای,در,مجلس,مشغول,به,کار,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی عصر امروز (دوشنبه، 6 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به هیئت رئیسه گفت: من حدود 3 ماه است که درخواستی برای تحقیق و تفحص از دیوان محاسبات را تقدیم هیئت رئیسه کردم اما هنوز نتیجه‌ای از سوی هیئت رئیسه اعلام نشده است و به کمیسیون مربوطه ارائه نگردیده است و علت آن مشخص نیست؛ همچنین تحقیق و تفحص از خود مجلس نیز بی‌نتیجه مانده است.

همچنین علی لاریجانی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به وی بیان کرد: ما هیچ مدیر بازنشسته‌ای در مجلس شورای اسلامی نداریم و همه مدیران بازنشسته کنار گذاشته شده‌اند. اگر مدیر بازنشسته‌ای حضور دارد شما یک نمونه بیاورید و سپس پشت تریبون صحبت کنید.

نماینده مردم شاهین‌شهر در ادامه بیان کرد: در خصوص شفاف‌سازی حقوق مسئولان نیز شاهد هستیم که برای نمایندگان این امر اجرایی شده اما خبری از اجرایی شدن این قانون در خصوص مدیران مجلس شورای اسلامی نیست.

لاریجانی در پاسخ به وی اظهار داشت: این موضوع در هیات رییسه مطرح شد و بنده گفتم که هم برای نمایندگان و هم برای مدیران باید اجرایی شود دولت نیز ادعای بلاوجهی کرد که ما آن را بررسی کردیم و در نهایت الان حقوق مدیران نیز روی سایت موجود است و قابل دسترسی برای همه افراد است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet