ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/12/07 09:03:57
سرویس صحن
رجبی در تذکر شفاهی:

اکثریت نمایندگان مجلس حامی ظریف هستند

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: ظریف برند سیاست خارجی کشور است و توقع ما این است که رئیس جمهور از ظریف به عنوان یک چهره زحمتکش ملی و قهرمان حمایت کند.
اکثریت نمایندگان مجلس حامی ظریف هستند عضو فراکسیون امید مجلس گفت: ظریف برند سیاست خارجی کشور است و توقع ما این است که رئیس جمهور از ظریف به عنوان یک چهره زحمتکش ملی و قهرمان حمایت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705105049224940.jpg اکثریت,نمایندگان,مجلس,حامی,ظریف,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرج الله رجبی در نشست علنی نوبت صبح امروز (سه شنبه 7 اسفند) مجلس شورای اسلامی  در تذکر شفاهی اظهار داشت: پس از استعفای وزیر امور خارجه کشورمان، تمام شبکه های بین المللی و رسانه ای روی آن متمرکز شدند و در این شرایط نباید به گونه ای تلقی شود که مجلس شورای اسلامی نسبت به این قضیه بی تفاوت است.  

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: آقای ظریف برند سیاست خارجی کشور است و توقع ما این است که رئیس جمهور از ظریف به عنوان یک چهره زحمتکش ملی و قهرمان حمایت کند.

وی افزود: اکثریت نمایندگان مجلس پای این مسئله خواهند ماند و حتما بی تفاوت نیستیم.

رجبی با بیان اینکه با این تذکر خواستم مردم بدانند که اکثریت نمایندگان مجلس نسبت به این مسئله حتما واکنش خواهند داشت، ادامه داد: رئیس جمهور بداند که توقع ما این است که قدر زحمات این چهره ارزشمند خدمتگزار دیپلماسی که رهبر معظم انقلاب نیز از وی تقدیر کرده اند، باید دانسته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet