ایام محرم 1398
1397/12/08 12:37:30
سرویس سیاسی
ابطحی:

درب بازار اقتصادی سوریه به روی ایران باز است

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: بشار اسد  آمده بود تا از اقدامات خیرخواهانه جمهوری اسلامی ایران و کمک های خیرخواهانه ایران تشکر کند و اینکه بازار اقتصادی سوریه بر روی ایران و تجار ایرانی باز است و اولویت با ایران است.
درب بازار اقتصادی سوریه به روی ایران باز است عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: بشار اسد  آمده بود تا از اقدامات خیرخواهانه جمهوری اسلامی ایران و کمک های خیرخواهانه ایران تشکر کند و اینکه بازار اقتصادی سوریه بر روی ایران و تجار ایرانی باز است و اولویت با ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109047766490.jpg درب,بازار,اقتصادی,سوریه,به,روی,ایران,باز,است Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دیدار بشار اسد با مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری کشورمان گفت: این دیدار بشار اسد نشان می‌داد که خیلی مطمئن است و کسی که سفر خارجی می آید یعنی در کشورش اقتدار دارد و بر اوضاع داخلی سوریه مسلط است.

نماینده مردم خمینی شهر درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:دیگر اینکه نشان داد که مقاومت نتیجه داده است؛آنچه که نتیجه نداده،تسلیم شدن است؛مقاومت نتیجه دارد و مردم سوریه این را فهمیده اند.بعضی از مردم فریب آمریکا را خوردند؛گروهک‌هایی بودند که  با آمریکا رابطه داشتنه و این اوضاع را ایجاد کردند.

آمریکا هم پیمان خودش را هم ذبح  می کند

وی با تاکید بر عمق روابط میان دوکشور ادامه داد:کشورهای دیگر اگر می خواهند بر روی پای خودشان بایستند باید تسلیم شدن در مقابل آمریکا را فراموش کند،چراکه آمریکا به کشور دوست خودش هم رحم نمی کند.

بیشتر بخوانید:

 

این نماینده مردم در مجلس دهم  با اشاره به سخنرانی ترامپ نسبت گاو شیرده به عربستان ،تاکید کرد:آمریکایی ها کشورهای هم پیمان و دوست خود را هم می دوشند و تمام می‌کنند و حتی  آنها را ذبح هم می کنند،از گوشت شان هم نمی گذرند.

مردم کشورهای آمریکای لاتین در مبارزه با استکبار راه سوریه را پیش بگیرند

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر سخنان رهبری در دیدار بشار اسد،مطرح کرد:رهبری سوریه را قهرمان جهان عرب خواندند؛به نظر من  کشورهای آمریکای لاتین و آنها که دارند با استکبار جهانی مبارزه می کنند؛حتی جلیقه زردهای فرانسه آنها امیدوار می‌شوند که می‌توانند راهشان را ادامه بدهند ؛بدانند که هم اگر تمام دنیا هم علیه آنها بسیج شوند؛با باور مقاومت  آنها می‌توانند در مقابل استکبار جهانی و قدرت های استکباری بایستند.

ابطحی در ادامه افزود:بشار اسد  آمده بود تا از اقدامات خیرخواهانه جمهوری اسلامی ایران و کمک های خیرخواهانه ایران تشکر کند و اینکه بازار اقتصادی سوریه بر روی ایران و تجار ایرانی باز است و اولویت با ایران است.

وی با بیان اینکه دیدار بشار اسد با رهبری معظم انقلاب پیام های متعددی داشت از جمله برای آمریکا حاوی پیام بود،تصریح کرد:این دیدار پیامی برای آمریکا داشت؛اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند،چراکه آمریکا ۷ تریلیون دلار در منطقه هزینه کرد برای اینکه حکومت بشار را ساقط کند و این بسیار مبلغ بالایی است،آنها نتوانستند کاری بکنند و دیگران هم نمی‌توانند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد:در دیدار بشار اسد با مقام معظم رهبری و مسولان جمهوری اسلامی  یک پیام دیگر هم وجود داشت و آن اینکه کشورهای مرتجع عرب هم باید خودشان را تغییر دهند؛معتقدم که این دیدار از نظر روحی به کشورهایی مانند امارات  و بحرین و دیگر کشورهای مرتجع منطقه ضربه می زند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet