شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/12/07 17:39:29
سرویس سیاسی
زاهدی:

سوریه و بشار اسد بسیار قوی تر از گذشته ایستاده است

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: مقاومت مردم سوریه، استقامت بشار اسد و مشاوره های که جمهوری اسلامی در حوزه نظامی باعث شد که این روحیه استکباری، تکفیری و وهابیتی که می خواست در سوریه براندازی و حاکمیت کنند، تغییر کند.
سوریه و بشار اسد بسیار قوی تر از گذشته ایستاده است عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: مقاومت مردم سوریه، استقامت بشار اسد و مشاوره های که جمهوری اسلامی در حوزه نظامی باعث شد که این روحیه استکباری، تکفیری و وهابیتی که می خواست در سوریه براندازی و حاکمیت کنند، تغییر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201703105090172396.jpg سوریه,و,بشار,اسد,بسیار,قوی,تر,از,گذشته,ایستاده,است Icana

محمد مهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به دیدار بشار اسد رئیس جمهوری سوریه ما مقام معظم رهبری و دیگر مسولان کشورمان ،گفت: حدود هفت سال قبل موضوع داعش در سوریه شروع شد و من سفیر ایران در مالزی بودم در یکی از جشن های ملی کشورها مطرح شد که آمریکا و سعودی و متحدانش اعلام کرده که تا دو ماه دیگر سوریه را از بشار اسد  خواهیم گرفت، جشن این پیروزی را روز عید فطر می گیرند.

آمریکا و هم پیمانانش سودای تسلط سریع در سوریه را در سر می پروراندند

وی ادامه داد:این موضوع مربوط به ۷ سال قبل است و می بینیم که هفت سال گذشته و سوریه و بشار اسد بسیار قوی تر از گذشته ایستاده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه مطرح کرد: این بسیار مهم است چراکه داعش و تکفیری ها با حمایت آمریکا و رژیم آل سعود و رژیم صهیونیستی می خواستند جشن پیروزی بر بشار اسد را روز عید فطر بگیرند یعنی در مدت دو ماه بر سوریه پیروز شوند؛ الان هفت سال گذشته است.

 

دیدار اسد با رهبر معظم انقلاب

 

مقاومت تفکر تکفیری و سلطه در دنیا را تغییر داد

این نماینده مردم در مجلس دهم مطرح کرد:وقتی که دقیق می‌شویم می‌بینیم که با مقاومت مردم سوریه،استقامت بشار اسد و مشاوره هایی که جمهوری اسلامی ایران در حوزه نظامی داد؛ باعث شد که این روحیه استکباری، تکفیری و وهابیتی که می خواست در سوریه براندازی و حاکمیت کنند تغییر کند، یعنی دیگر آمریکا نیست که در دنیا تصمیم بگیرد و همان بشود.

با تاکید براینکه  مقاومت تفکر تکفیری و سلطه را تغییر داد،اظهار کرد: از دلایل اصلی اینکه  مقام رهبری واژه قهرمان جهان عرب را به بشار اسد و سوریه می دهند؛ همین محکم ایستادن و تکیه به ملت کردن نه تکیه بر دیگر قدرت ها داشتن است؛ همانطور که ملت ما هم در طول تاریخ این جریان مقاومت را تجربه کرده است.

تکیه بر اسلام و مردم اصل و اساسی است که می تواند کشورها را نجات دهد

زاهدی در ادامه افزود: امام راحل با تکیه بر ملت توانست بر رژیم دیکتاتوری قبل پیروز شود و نظام ۲۵۰۰ ساله را فروپاشی کند؛ این با تکیه بر اسلام و مردم است که خود نوعی  مقاومت است،در ادامه در جنگ تحمیلی هم همینطور در راه ادامه جمهوری اسلامی هم همینطور.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تکیه بر اسلام و مردم به نظر من پایه و اساسی است که می تواند کشورها را نجات دهد و برای آنها استقلال به ارمغان بیاورد، اما این موضوع هزینه دارد، اما هزینه آن می ارزد به استقلال؛ چرا که بعد از به استقلال و قدرت رسیدن؛ مسیر پیشرفت و عدالت را با سرعت زیاد می توان ادامه داد.

به گزارش خانه ملت؛ رسانه‌های سوری با قراردادن خبر دیدار بشار اسد با رهبری معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهوری اسلامی ایران به عنوان تیتر نخست،  تاکید مقام معظم رهبری بر ادامه حمایت ایران از سوریه تا نابودی کامل و نهایی تروریسم و همچنین تاکید روحانی بر اینکه پیروزی سوریه، پیروزی ایران و تمام امت اسلام است و همچنین جمله روابط برادرانه مستحکم میان میان دو ملت به ایستادگی در برابر دشمنان کمک کرد، را برجسته کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet