خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/12/07 15:42:15
سرویس صحن
نیکزادی پناه در تذکر شفاهی؛

خشکسالی 23 ساله کشاورزان شرق استان کرمان را در شرایط سختی قرار داده است

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی گفت: خشکسالی ۲۳ ساله کشاورزان شرق استان کرمان را در شرایط سختی قرار داده است و هیچ حمایتی از آنان نمی شود.
خشکسالی 23 ساله کشاورزان شرق استان کرمان را در شرایط سختی قرار داده است نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی گفت: خشکسالی 23 ساله کشاورزان شرق استان کرمان را در شرایط سختی قرار داده است و هیچ حمایتی از آنان نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201612108441580279.jpg خشکسالی,23,ساله,کشاورزان,شرق,استان,کرمان,را,در,شرایط,سختی,قرار,داده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، حبیب الله نیکزادی پناه در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 7 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به دولت و تیم اقتصادی قوه مجریه اظهار داشت: دولت باید به مناطق محروم توجه خاصی داشته باشد، متاسفانه در بودجه باز هم نقاط دور افتاده دیده نمی شوند از رئیس مجلس تقاضا دارم تا به نقاط محروم توجه ویژه داشته باشند زیرا باید این مناطق نیز برای توسعه از منابع کشور بهره مند شوند.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشاورزان در مناطق بحران زده شرق استان کرمان بیش از 23 سال است که خشکسالی را تجربه می کنند اما توجهی به این قشر مظلوم نمی شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: بانک ها به کشاورزان فشار می آورند تا مطالبات خود را وصول کنند در حالی که کشاورزان توان پرداخت ندارند، امیدوارم به این قشر مظلوم توجه خاصی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet