ایام محرم 1398
1397/12/08 09:09:00
سرویس اقتصادی
یکشنبه آینده؛ نشست فراکسیون امید برای بررسی تنظیم بازار شب عید؛

دولت برای تنظیم بازار کالاهای اساسی تدبیری اتخاذ کند

رییس فراکسیون امید مجلس، از نشست یکشنبه هفته آینده فراکسیون متبوعش برای برای بررسی تنظیم بازار کالاهای اساسی خبر داد و گفت: باید تدابیر لازم در حوزه کالاهای اساسی از سوی دولت اندیشیده شود.
دولت برای تنظیم بازار کالاهای اساسی تدبیری اتخاذ کند رییس فراکسیون امید مجلس، از نشست یکشنبه هفته آینده فراکسیون متبوعش برای برای بررسی تنظیم بازار کالاهای اساسی خبر داد و گفت: باید تدابیر لازم در حوزه کالاهای اساسی از سوی دولت اندیشیده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901108530294182.jpg دولت,برای,تنظیم,بازار,کالاهای,اساسی,تدبیری,اتخاذ,کند Icana

محمدرضا عارف در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر تنظیم بازار کالاهای اساسی در شب عید، گفت: فراکسیون امید مجلس شورای یکشنبه هفته آینده نشست با وزرای اقتصادی و دستگاه هایی که مسئولیت تنظیم بازار کالاهای اساسی را برعهده دارند برگزار می کند.

رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در این نشست وضعیت بازار کالاهای اساسی به خصوص گوشت مورد بررسی قرار می‌گیرد، افزود: امیدوارم در این نشست نتایج مطلوب حاصل شود.

مواد غذایی

باید تدابیر لازم در حوزه کالاهای اساسی از سوی دولت اتخاذ  شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه باید تدابیر لازم در حوزه کالاهای اساسی از سوی دولت اندیشیده شود، تصریح کرد: باید به مردم اطمینان خاطر داده شود که کالاهای مورد نیاز آنها در چارچوب امکانات و شرایط تامین می شود.

بیشتر بخوانید

سیاست تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی در حوزه کالاهای اساسی سال ۹۸ تکرار می‌شود

مابه التفاوت نرخ ارز باید در قالب کارت اعتباری به مردم بازگردانده شود/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet