هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی قدوسی در جوابیه‌ای:

هیچ گاه نگفتم رئیس جمهور با سرویس‌های جاسوسی ارتباط داشته است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار کرد: هیچ نماینده‌ای به هیچ طریقی مدعی نبوده رئیس جمهور محترم با سرویس‌های جاسوسی ارتباط داشته است.
سه‌شنبه 7 اسفند 1397 ساعت 17:12
هیچ گاه نگفتم رئیس جمهور با سرویس‌های جاسوسی ارتباط داشته است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار کرد: هیچ نماینده‌ای به هیچ طریقی مدعی نبوده رئیس جمهور محترم با سرویس‌های جاسوسی ارتباط داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108266329445.jpg هیچ,گاه,نگفتم,رئیس,جمهور,با,سرویس‌های,جاسوسی,ارتباط,داشته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ به دنبال آنکه مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران ادعای جواد کریمی قدوسی مبنی بر اقدام سازمان اطلاعات سپاه در نشان دادن شنود تلفنی مکالمه یکی از مقامات عالی کشور با مامور MI6 ( سرویس امنیتی و اطلاعاتی انگلستان ) به وی را تکذیب کرد؛ وی در نامه ای توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.

شرح گزارش های رسمی سازمان اطلاعات سپاه در کمیسیون های مجلس در حوزه نفوذ: "هیچ نماینده ای مدعی ارتباط مستقیم (MI۶) سرویس امنیتی اطلاعاتی انگلستان با رئیس جمهور آقای روحانی نبوده و ما هم با سخنگوی سپاه در این مورد هم نظر می باشیم و ارتباط مستقیم سرویس های جاسوسی را با رئیس جمهور قویا تکذیب می کنم."

در مجلس نهم و در جمع تعدادی از نمایندگان توسط برادری از اعضاء سازمان اطلاعات سپاه در کمیسیون امنیت ملی گزارش مفصلی از پروژه نفوذ توسط جاسوس زبده سازمان سیا بنام جیسون رضائیان تشریح شد. که سند و نوار آن در کمیسیون امنیت ملی موجود است از جمله این بخش از اعتراف جیسون رضائیان که می گوید با اوباما (رئیس جمهور آمریکا) شش ماه یکبار ملاقات می کردم و گزارش کارم را به او می دادم. به او گفتم دست از حمایت موج سبز (فتنه گران ۸۸) بر دارد این افراد بیشتر از طبقات بالای شهر تهران هستند. اگر می خواهی جمهوری اسلامی ایران را از پای در بیاوری باید کاری کنی که مردم تهران از خیابان جمهوری به پائین توی خیابانها بیایند و خانواده شهداء با عکس شهدای خود مقابل جمهوری اسلامی بایستند. (یعنی مردم ایران را باید فقیر کرد) جیسون رضائیان در این اعترافات می گوید آنقدر به آقای روحانی رئیس جمهور ایران نزدیک شده ام که طعم آدامس ایشان را هم می دانم. جیسون رضائیان در پرواز های سفرهای استانی همراه آقای رئیس جمهور حضور داشته و .... زمانیکه با حکم دستگاه قضائی جیسون رضائیان دستگیر می شود. که به عنوان خبرنگار روزنامه واشنگتن پست مجوز فعالیت داشت. جناب آقای روحانی نامه ای اعتراض آمیز به مقام عالی رتبه می نویسد. که چرا سپاه یک خبرنگار آمریکایی را بعنوان جاسوس دستگیر کرده، آن نامه به مقام عالی رتبه به فرمانده محترم سپاه منعکس می شود. فرمانده محترم سپاه به سازمان اطلاعات سپاه دستور می دهند، که به مسئولین اطلاع رسانی شود. از جمله به اعضاء کمیسیون امنیت ملی گزارش مفصلی داده می شود. و تاکید هم می شود که به اطلاع عموم رسانده شود. آن زمان بنده از این جلسه خبری را منتشر نکردم زیرا دیگر اعضاء کمیسیون هم این اخبار را شنیدند ولی متأسفانه یکماه گذشت و کسی از همکاران مصاحبه ای نکردند. لذا بنده برای انجام این وظیفه مصاحبه مفصلی با خبر گزاری فارس نمودم ولی متأسفانه دولت از مصاحبه بنده شکایت نمود ولی هیئت نظارت این شکایت را رد نمود.

۱-در جلسه دیگری با حضور از نمایندگان برادری از اعضا سازمان اطلاعات سپاه در حوزه نفوذ در پاسخ به سوالات متعدد نمایندگان در کمیسیون اقتصاد و در جمع دیگر اینگونه توضیح دادند از میز mia۶ از لندن شبانه زنگ می زنند به مسئول ارتباطات ریاست جمهوری که خواهر زاده آقای رئیس جمهور می باشند و می گویند به آقای روحانی بگویند در سخنرانی های خود اینگونه موضع بگیرند و مسئولین اطلاعات سپاه اسناد این تماس را در جلسه حضوری به رویت آقای روحانی می رسانند ایشان این پیشنهادات را تایید می کنند ولی می گویند من توجهی به این توصیه ها و پیام ها نداشته ام دادستان محترم تهران حکم دستگیری مسئول ارتباطات را صادر می کند ولی موقع اجرای حکم فرد مورد نظر در منزل نبوده رئیس جمهور توصیه می کند از ریاست جمهوری خارج نشود.

2- خبر دیگری را که ما از همین طریق بدست آوردیم این بود که فرزند آقای حسین فریدون که برادر و دستیار ویژه آقای رئیس جمهور بوده از آمریکا به پدرش زنگ می زده و می گفته سلام من را به عمو جان (آقای روحانی) برسانید. بگوئید اینجا (آمریکا) می گویند فلانی را بردارید و فلانی را بگذارید و تاکید داشتند نوار این گفتگو ها موجود است. کلیپ پخش شده اخیر در فضای مجازی مربوط به یک سال و نیم قبل می باشد. باز از این مواضع دولت شکایت کرد. دقیقا مسائل این کلیپ را پیاده نمود. در هیئت نظارت نمایندگان شکایت دولت واصل شد. هیئت تصویب کرد خود (جواد کریمی قدوسی) به دادسرا توضیح بدهد. سیر دادرسی قریب به یک سال طول کشید و در نهایت دادگاه ویژه کارکنان حکم صادر نمود و دفاع را پذیرفت و پرونده بسته شد. 

این گزارش گوشه کوچکی از تحقیقات نمایندگان روی پروژه نفوذ می باشد که بنابر وظائف نمایندگی به قصد جلوگیری از خطر نفوذ به آن پرداخته ایم.

هیچ نماینده ای به هیچ طریقی مدعی نبوده رئیس جمهور محترم با سرویس های جاسوسی ارتباط داشته ولی بنابر اسناد منتشر شده در رسانه ملی (صدا و سیما) در گزارش های مستند خارج از دید و گزارش های رسمی به مجلس مطمئنیم نفوذ عناصر دشمن با واسطه و بی واسطه در حوزه های مختلف اجرائی اتفاق افتاده و وضعیت عمومی کشور ناشی از این نفوذ و نفوذی ها می باشد. از جمله در حوزه مذاکرات هسته ای.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم شریف مشهد و کلات.

به گزارش خانه ملت این نامه همچنین توسط حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شریف شاهین شهر، میمه و برخوار امضا و تایید شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000