شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/12/08 12:47:01
سرویس سیاسی
زاهدی:

کشور بیش از هر زمانی نیاز به آرامش دارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امروز کشور بیش از هر زمانی نیاز به آرامش دارد، معتقد است باید مرد روزهای سخت بود.
کشور بیش از هر زمانی نیاز به آرامش دارد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امروز کشور بیش از هر زمانی نیاز به آرامش دارد، معتقد است باید مرد روزهای سخت بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201806108566902811.jpg کشور,بیش,از,هر,زمانی,نیاز,به,آرامش,دارد Icana

محمد مهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد استعفای ظریف نیز گفت: باید مرد روزهای سخت بود؛ امروز کشور بیش از هر زمانی نیاز به آرامش دارد. فرمانده (رهبری) محکم و امیدوار ایستاده است و ما نیز باید همچون سربازانی هوشیار در میدان باشیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطار انقلاب در حال حرکت است و سنگ‌ها نمی‌تواند آن را متوقف کنند؛ راهبردهای سیاست خارجی را اصلاح و تغییر دهید زیرا عاقبت‌اندیشی، بصیرت، اخلاص و امید رمز پیروزی خواهد بود.

وی تاکید کرد: زمانی که سیاست به سمت غرب باشد، نتیجه اینگونه می‌شود؛ اینکه بگوییم برجام، FATF یا SPV مشکل را حل می‌کند، صحیح نیست و این راهبردها باید عوض شود در این صورت است که از این بابت هم دعا می‌کنیم و هم خواهش داریم آقای ظریف با رعایت این موارد بیاید و به کارش ادامه دهد.

جزء امضاکنندگان طرح استیضاح رییس جمهور نبودم

زاهدی همچنین گفت: دیروز یکی از سایت‌های خبری اعلام کرده بود من امضای خود را از استیضاح رییس جمهور پس نمی‌گیرم؛ من تعجب می‌کنم که یک سایت خبری به این حد از مسائل بی‌خبر باشد که من اصلا جزء امضاکنندگان طرح استیضاح رییس جمهور نبودم.

وی ادامه داد: اینکه چگونه یک سایت خبری چنین ادعای کذبی را مطرح کرده جای تعجب و تأسف دارد زیرا واقعیت‌ها را تحریف می‌کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد جمع‌آوری امضا برای طرح استیضاح رییس جمهور توضیح داد: اگرچه این امر به خود استیضاح‌کنندگان بستگی دارد ولی من فکر می‌کنم شرایط فعلی ایجاب نمی‌کند چنین اتفاقی صورت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet