هدر موبایل
1397/12/07 19:06:26
سرویس صحن
یوسف‌نژاد قرائت کرد:

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان را قرائت کرد.
تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101452622425.jpg تذکر,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی نوبت سوم امروز (سه‌شنبه 7 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را بدین شرح قرائت کرد:

- تذکرذبیح الله نیک فر لیالستانی نماینده لاهیجان به وزیر بهداشت: چرا بخش آنژیوگرافی و آنژیوپلاسی بیمارستان دکتر حشمت رشت غیرفعال می‌باشد و با عاملین آن که در بخش خصوصی فعالیت دارند، برخورد نمی‌شود.

- تذکراحمد سالک کاشانی نماینده اصفهان به وزیر فرهنگ: با گذشت بیش از یک سال از تصویب برنامه ششم توسعه در رابطه با بند (ج) ماده (95) کدام اقدام عملی را در جهت گسترش فرهنگ اسلام انجام داده‌اید.

- تذکراحد آزادی خواه نماینده ملایر به تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ضرورت رسیدگی به وضعیت بیمه خیاطان شهرستان‌های ملایر و ازندریان.

- تذکراقبال محمدیان نماینده رامهرمز، رامشیر به وزیر نیرو: بی‌توجهی به اجرای پروژه مهم نیروگاه سیکل ترکیبی 860 مگاواتی رامهرمز که ایشان قول دادند دهه فجر اجرا شود.

- تذکرقاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر، چالوس به وزیر بهداشت: تقویت بیمارستان‌های نوشهر،چالوس و کلاردشت به نیروهای پزشک متخصص که دچار کمبود جدی است با توجه به نزدیکی نوروز 98 و حضور میهمانان این مشکل یک چالش جدی محسوب می‌شود و علیرغم تذکرات قبلی اقدام جدی نشده است.

- تذکرنادر قاضی پور نماینده ارومیه و علیرضا محجوب نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به رئیس جمهور: لغو تصمیم هیأت وزیران مبنی بر آزادی ورود کالا و تذکر در خصوص تسریع در پرداخت بدهی‌های دولت به سازمان تأمین اجتماعی و تأسف از اظهارات آقای روحانی.

- تذکرسیدمحمدجواد ابطحی نماینده خمینی شهر همراه با 41 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: عدم اجرای قانون ایثارگران ماده (88) در قانون برنامه ششم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet