هدر موبایل
1388/07/09 15:07:00
سرویس سیاسی

بیانیه‌جبهه پیروان خط امام و رهبری در ارتباط با وقایع پس ازانتخابات

**جبهه پیروان خط امام و رهبری در ارتباط با وقایع پس از انتخابات به صدور بیانیه پرداخت.

در این بیانیه که روز پنجشنبه در اختیار خانه ملت قرار گرفت، آمده است: وقایع چند ماه اخیر در بعضی شهرهای کشور بیانگر هم پوشانی دو جریان بیرونی و درونی در امر اثرگذاری روی افکار بخشی از جامعه بود.

این بیانیه می افزاید: جریان بیرونی به امید تکرار تجربه براندازی نرم و جریان درونی متاثر از نوعی رقابت انتخاباتی منحصر به فرد مسیر کاهش اعتماد عمومی به نظام و عبور از بعضی از خطوط قرمز و خدشه دار نمودن وحدت مردم را با ترویج شایعه تقلب در انتخابات رقم زد و خواسته و ناخواسته این حرکت در مسیر اهداف خارجی قرار گرفت.

در ادامه بیانیه آمده است: جبهه پیروان خط امام و رهبری از ابتدا،طی مسیر اعتدال و عدم رویگردانی از اخلاق انتخاباتی و بازی نکردن در زمین دشمن خارجی را مشی خود قرار داد و پس از انتخابات با تماس های منطقی و برادرانه تلاش خود را جهت حفظ وحدت و اتحاد و توجه دادن به منافع مردم و نظام به کار گرفت.

ای بیانیه می افزاید: اعتقاد ما بر این واقعیت استوار است که تجارب گذشته نشان داده ظرفیت بالای نظام که بار اصلی خود را از باورهای دینی مشترک مردم می گیرد به خوبی توان حل چنین مشکلاتی را دارد و تنها کافیست نخبگان و خواص در وسط میدان باشند و با شناختی صحیح و معرفتی دقیق مصلحانه و پدرانه تاثیرگذاری لازم را اعمال نمایند.

در این بیانیه تاکید شده است:جبهه پیروان خط امام و رهبری با توجه به سیاست های دلسوزانه و همه جانبه نگر رهبر معظم انقلاب به خصوص در خطبه های نماز عید فطر اقداماتی را به شرح ذیل ضروری می داند:

1- باید با مبنا قراردادن جاذبه حداکثری و دافعه حداقلی که مورد تایید رهبر معظم انقلاب می باشد،افکندن سایه رافت اسلامی بر سر تعدادی افراد ساده اندیش که فریب تحلیل های مغرضانه همراه با خط و نشان های دشمن خارجی را خوردند در سرلوحه کار قرار دهیم.

2-توجه جدی همه خواص و نخبگان سیاسی را به توصیه های رهبر معظم انقلاب در راستای تحقق گسترش فضای اخلاقی و برادرانه در جامعه جلب می نماییم.

3-با عنایت به سوءاستفاده های دشمن قسم خورده خارجی خطوط فرضی ترسیم شده بین مردم از یکسو و از سوی دیگر بین نیروهای انقلاب را کنار نهاده و یکدل و یک جان پای ارزش های الهی و انسانی اسلامی نظام ایستادگی نماییم.

4-در رفتارهای واگرایانه تجدید نظر نموده و حرکت به سمت همگرایی را شعار نیروهای انقلاب دانسته و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ ننماییم.

5-در شرایط فعلی بسیج همه امکانات و ظرفیت های قوای کشوری را برای حل مشکلات مردم در سایه وحدت و همدلی ضروری می بینیم.

6-سعی وافر در استفاده از تمام توان ظرفیت نیروی انسانی نظام مورد تاکید بوده فراهم آوردن فضای همدلی همراه با تدبیر را ضروری می دانیم.

7-حساب قلیل افرادیکه بر طبل ادعای بزرگ تقلب در انتخابات کوبیدند را از دیگران جدا دانسته و خواستار برخورد قانونی از طریق مراجع قضایی با این افراد هستیم.

8- رجاء واثق داریم با طی مسیر همدلی و اتحاد،جزئی دغدغه های مردم خوب و وفادار میهن اسلامی برطرف شده و همچنان استوار و پایدار در مسیر ترقی و کمال گام برخواهیم داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet